Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
a koks tavo s******* reikalas komunistpalaiki kas ka laike,esme esate vagys!!!! marijonas turi savo gerbeju rata,ir jis liks kol jis bus,o jus dvasios varguoliai tocnai drebiates nuo scenos snukiu i ismatas!!!!
nuu, tai jei jau vokti tai vogkti viska, wha ha ha, socialsajudz.
Marijonai, tu teisus. Duok į teismą juos, tegul sumoka. Ir nepamažink užsiprašyti! Eisim piketuoti ir tave palaikyti.
Citata:Svajonių jaunikiu daugybę metų vadinamas Marijonas Mikutavičius dairosi į politiką. Po daugybės šou verslo žvaigždžių nužengimo į Seimo suolus, „Super L.T.“ kone sunerimo, kai sužinojo, kad mėgstamas dainininkas, laidų vedėjas ir žurnalistas Marijonas Mikutavičius kremta politikos mokslus.
urodas mikutavicius ,ir jo daina sudas
воры в законе ... и законодательстве ? įteisinti vagys ... ir vagys teisėkūroje?
Ir delfi.lt zurnalistai uzdejo zymele "megstu" :DD Mikutaviciau - (y)
nepykit juk mes tik gabaleli pavogem cia tokia iprasta praktika
Socdemai neprisidirbo, leidimai isduoti ir manau pati institucija kuri isdave leidimus meluodama zino, kad prisivirs koses... Sis klipas internete pasirode vasra (liepa), dabar jau spalis, tai kaip cia mikutavicius budamas toks jautrus iskarto nepastebejo? tik dabar kai rinkimai po savaites? Pagalvokim truputeli apsvarstykim... Mikutavicius krenta ir krenta zemyn: per juros svente prisigeres nepadainavo, smilgeviciute gavo mikrafona laikyt, dabar pasiraso (neaisku uz ka) purvais drabstyti politikus, nu ka as zinau geda Marijonai, geda
@SAUKTUKAS
gamtoje tu ištiktukas
@SAUKTUKAS
Ponai politikai, gal vietoj to, kad gedinti Marijona parasykite viena grazu lietuviska zodi: "ATSIPRASAU"
kaip ir visada ...vsio po zakonam...visur meluoja!!!
M. Mikutavičiaus „ant trijų raidžių“ pasiųsti politikai teisinasi (atnaujinta)