M. Adomėnas bausmės nesulauks?

Opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Priežiūros komitetas ketvirtadienį tik išklausė Seimo nario Manto Adomėno paaiškinimus dėl susitikimų su buvusiu koncerno „MG Baltic“ viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu ir jokio sprendimo nepriėmė.

Pasak Priežiūros komiteto pirmininko Valdo Benkunsko, kol kas nėra pagrindo dėl M. Adomėno imtis kokių nors sankcijų.

„Išklausėme Manto Adomėno kreipimąsi, visų paaiškinimų, Priežiūros komitetas pradėjo klausimo nagrinėjimą, šiandien jokių sprendimų nepriėmė. Iš esmės jokių naujų aplinkybių, kurios yra žiniasklaidos paviešintos, neišgirdome“, – po posėdžio žurnalistams sakė V. Benkunskas.

Anot jo, klausimo svarstymas gali būti atnaujintas vėliau.

„Nagrinėjimas yra pradėtas, klausimas, matyt, yra ilgas ir nuobodus. Turėsime dar ne vieną posėdį, kai šita tema, susijusi su korupcijos byla, dar bus nagrinėjama“, – tvirtino Priežiūros komiteto pirmininkas.

M. Adomėnas pats paprašė, kad galėtų Priežiūros komitetui papasakoti, kokiu tikslu buvo susitikęs su verslininku ir apie ką kalbėjo.

REKLAMA

Jis teigė norintis užkirsti kelią interpretacijoms ir manipuliacijoms.

„Man atrodo, kad tokius dalykus reikia svarstyti atvirai, kad neliktų erdvės manipuliacijoms, paskalų skleidimui“, – žurnalistams sakė M. Adomėnas.

Apie M. Adomėno susitikimus su R. Kurlianskiu pranešė dienraštis „Lietuvos rytas“. Jo teigimu, konservatorius su tuometiniu koncerno viceprezidentu susitiko kelis kartus nuo 2014 iki 2016 metų pakalbėti apie politinius procesus. Verslininkas esą pageidavo, kad M. Adomėnas nekliudytų į Vilniaus merus kandidatuoti Mykolui Majauskui.

Anot laikraščio, M. Adomėnas teigė pinigų iš „MG Baltic“ negavęs, bet pripažino daręs žygių finansinei paramai gauti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų