LSDP patvirtino kandidatų sąrašą į Seimo rinkimus: tarp žinomų pavardžių nėra Andriukaičio

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba patvirtino kandidatų į Seimą sąrašą, jį veda partijos pirmininkas Gintautas Paluckas.

Pirmajame dešimtuke yra Seimo frakcijos seniūnė Rasa Budbergytė, Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius, Seimo narė Orinta Leiputė, ekonomistas Romas Lazutka, parlamentarai Julius Sabatauskas, Dovilė Šakalienė.

Dešimtuką baigia aplinkosaugininkas Linas Jonauskas, parlamentarai Raminta Popovienė ir Algirdas Sysas.

Su socialdemokratais taip pat kandidatuoja ekonomistas Vaidas Navickas, Užkrečiamųjų ligų centro direktorius profesorius Saulius Čaplinskas, žurnalistas ir rašytojas Giedrius Drukteinis, pasaulio dviračių treko čempionė Simona Krupeckaitė, psichologas Andrius Kaluginas, politologas Liutauras Gudžinskas, buvęs Lietuvos televizijos direktorius Saulius Sondeckis.

Kaip pranešė partija, socialdemokratų kandidatų sąrašą reitingavo ir partijos taryba, ir visuomenė. Galimybe partijos tinklapyje reitinguoti kandidatus pasinaudojo apie 26 tūkst. žmonių.

„Žmonių susidomėjimas buvo milžiniškas ir tai dar kartą rodo, kad visuomenei rūpi, kokius kandidatų sąrašus teikia partijos. Į visuomenės nuomonę atsižvelgėme ir sąrašą pakoregavome – atvirumas ir pasitikėjimas pasiteisino. Džiaugiamės, kad kandidatų sąrašas visuomenės buvo sutiktas palankiai“, – pranešime spaudai sako partijos vadovas G. Paluckas.

Visuomenės nuomonės apklausų duomenimis, socialdemokratai partijų reitinge yra treti su maždaug 9 proc. žadamų balsų.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų