LRT tyrimas: Karbauskis Lietuvą tręšia Putino draugo produkcija

Valdančiųjų valstiečių lyderiui Ramūnui Karbauskiui priklausantis „Agrokoncernas“ trąšas importuoja iš bendrovės „Minudobreniya“, jos pagrindiniam akcininkui taikomos tarptautinės sankcijos, praneša LRT.

Nacionalinio transliuotojo teigimu, „Agrokoncernas“ trąšas importuoja ne tik iš Rusijos trąšų gamintojų „Phos Agro“ ir „Acron“ – į Lietuvą keliauja ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino vaikystės bičiulio, stačiusio Krymo tiltą, produkcija. Rusijos oligarchui Arkadijui Rotenbergui priklauso daugiau kaip 80 proc. „Minudobreniya“ akcijų. Jam dėl artimų ryšių su Kremliaus lyderiu nuo 2014 metų taikomos tarptautinės sankcijos.

LRT teigimu, „Agrokoncernas“ perka trąšas Dubajuje, bet veža jas iš Rusijos.

R. Karbauskis tikina, kad „Agrokoncerne“ dirbantys agronomai negali žinoti visų akcininkų. „Agrokoncernas“ tikina, kad trąšas importuodamas iš A. Rotenbergui priklausančios „Minudobreniya“ jokių įstatymų nepažeidžia.

Lietuvos baudžiamasis kodeksas už tarptautinių sankcijų pažeidimą numato baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki 5 metų. Už šią nusikalstamą veiką atsako ir juridinis asmuo.


Rašyti komentarą...
O
Ot
2018-11-08 08:22:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei vokietis Rotenbergas turi biznį ir naudą Rusijoj, tai ko to nepadaryti lietuviui? Pavydasss...
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų