Loreta Graužinienė: draudimas rūkyti balkonuose neveiks

Jeigu Seimas įves draudimą rūkyti balkonuose, ši įstatymo norma neveiks, mano Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė.

„Čia stengiamasi apsaugoti tuos žmones, kurie patenka į nemalonią situaciją ir aplinką, bet manau, kad tas įstatymas neveiks“, – ketvirtadienį per spaudos konferenciją sakė parlamento vadovė.

Jos teigimu, pareigūnams būtų sunku tramdyti pažeidėjus.

„Patys įsivaizduojate, kur yra balkonas ir kaip į jį patekti. Jeigu pasiskųs gyventojai, kad (pareigūnas) patektų ir sutramdytų pažeidėją, reikės eiti per butą, per nuosavybę, reikės turėti galimybę įeiti ir taip toliau. Manau, kad labai sunkiai bus realizuotas tas (įstatymo) taikymas“, – teigė L.Graužinienė.

„Negalime pastatyti prie kiekvieno balkono po policijos darbuotojo, pareigūno, kuris sektų, ar žmogus išėjo parūkyti“, – sakė ji.

Seimo pirmininkės teigimu, kovoti su rūkymu reikėtų šviečiant, auklėjant visuomenę.

Parlamentui liko vienas balsavimas, kad būtų uždrausta rūkyti daugiabučių namų balkonuose.

Antradienį Seimas po svarstymo pritarė tai numatančioms Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pataisoms. Pagal pataisas, taip pat būtų draudžiama rūkyti teritorijose arčiau negu dešimt metrų spinduliu apie daugiabučius gyvenamuosius namus.

2014 metų pabaigoje Seimas jau mėgino nustatyti tokį draudimą. Tuomet priimti įstatymo pataisą pritrūko balsų.

 


Rašyti komentarą...
n
nerūkanti
2016-09-15 12:52:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nerūkau ir šiek tiek pikta,kad į butą eina cigarečių dūmai, bet užsidarau langus ir tame didelio nepatogumo nematau. Bus blogiau, jei bijantys baudų rūkys kambariuose ir tie dūmai vistiek pateks pas kaimynus... be to, rūkaliai nuodys savus vaikus ir moteris, esančius namie.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų