Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Neatsauksi ambasadoriu geruoju - juos tiesiog isspirs. Gal pries tai dar karta pasiulys, kiek ju atsaukti LR pasirinkimui.

Vaje, vaje, koks kirvis! Nesupranta, kad kelio atgal nebera - prisilojo! Kuo greiciau apkaltinkit ir pakarkit Parsa kartu su Nauseda ir ŠunGrybe! Kitaip matysit BY tranzita, kaip savo ausis be veidrodzio!

Sekmes, broliukai, rinkti i valdzia libkonservus, landsbergius, šungrybes, šimonytes, nausedas vietoj V.Andriukaicio ir G.Palucko! Prisizaidet, pagaliau.
ar negeda europa tau parode,LUKUSENKA MACIAU GARIUNUOSE DZIMSUS PIRKO.
Gerai, kad jau artėja Linkevičiaus rinkimų šou pabaiga. Gal išsiveš Cichanovskają į Lietuvos ambasadą JAV. Galės turės Baltarusijos prezidentę prie vieno stalo.
Žmonės, tas prie ko čia tas storulis!! Pas ta kebaba smegenu kaip pas višta!! jam pasakė ka daryt jisai ir daro. Jai ne padarys tai bus išmestas lauk. Čia viskam vadovauja ladsbergiu gauja!!!
@Vytas Man labiausiai patinka, kai "landzbergių gauja" 1991 metais pasakė, kad tokie išsigimėliai yra ŠLIUŽAI ir akurat - 30 metų praėjo, o šitas sutvėrimas vis šliaužia ir šliaužia, nes šliaužti gimęs vaikščioti nemoka! Ar turėčiau dėl ko nors abejoti Landzbergiu???
Baigėsi ........ Šitą...
Baigėsi ........ Šitą...
Ta nusipenejusy ilgaliezuvy KAUNĄ ATIDUOTI LUKOSENKAI TAGU JY ISRURINA PER VISUS GALUS , NUSIBODES KOMJAUNUOLI BRUDAS .......
Galvoju apie tavo vykdoma politika Baltarusijos atžvilgiu ir suprantu teisingai lietuvių tauta sako. Asilas. Ir politika tavo kai tikros kiaulės. Pats šūda mali o Bandai kaltinti kitus.
"...tai išpuolis prieš Lietuvą ir Lenkiją ..."
Kur idiotizmo ribos?
Nu baisus tas Lukošenka, jam spjauna į snukį, tai jis muštis šokasi...
Koks išpuolis nutukęs pederaste?
Lietuvos ir Lenkijos mankurtai pavaldus JAV , jai mėnesis kaip raunasi , draskosi, provokuoja , nepasisekus sukelti maidaną Baltarusijoje neriasi iš kailio. O gavę atsaką, kaltina Baltarusiją.
Tegul pabando kebabas kur nors Kaune , laisvės alėjoje priėjęs prie kokio nors vyruko sjauti jam į veidą ....
Jaučiu kad gavęs į snukį sakytų kad buvo išpuolis prieš jį ....
@Vidas Tom O kodėl apsitriedęs burliokų ruporas Baltarusijoje ieško maidanų, jankių, laivų su lobiais vietoj to, kad galėtų (jeigu galėtų) tiesiog diskutuoti apie Baltarusiją? Ar kas nors gyvenime esate sutikęs didesnį ČMO?
@kitas koldūnas kitas koldūnas,
o sis, labasiatniku (nepainioti su normaliais lietuviais) ruporas, Tikras Parsas, tau daugiau patinka? Su kuo turi kalbeti, vesti dialoga Lukasenko? "Opozicionieriai" gi negali artikuliuoti nei vieno reikalavimo, isskyrus noro pakeisti "uzsisedejusi Bat'ka"? Apie ka kalbeti su bukais riausininkais? Ar turi LR valdzia kalbetis su bukiausiais Kovid-disidentais, kuriems kaukes nesiojimas - tikras pavergimas? O po tokiu "protestu" Kovido sergamumo rodikliai siaubingai soktelejo? Tegyvuoja Bat'ka! Tegyvuoja Veryga! Parsa - lasiniams!
@kitas koldūnas Koldunui idiotui-pederastui.
Jai turėtai smegėlių, tai tuomet kai neturi ką protingo parašyti - berašytai nieko. Tuomet niekas nežinotų jog esi idiotas.
Bet tu būdamas idiotu nesupranti kada nusukalbi ...
Nuo.Nervu.kyla.Visos.LIGOS.Reikia..GYDYTIS..?
pridirbs nesamoniu o kas toliau
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų