Rašyti komentarą...
Vilija Blyn, kai Viktoras saka. Pasiūlymai Blyn pilas, kaip iš gausybės rago, o ką patys padarėt žmonių labui, būdami tiek metų valdžioj. Populistų, raudonskūrių snukeliai. Dabar tik palot, nesvarbu, kas valdžioj bebūtų, taip pasikelt galvoja savo nuskalbtus mundurus, bet kažin ar jums pavyks ponia Blyn. Tokių išverstaskūrių, kaip jūs, per 30metų nebuvo.
Audi A3 primena fekaliju duobę. Į Lynge avilys. Melagis suskis. Jei Lenkijoje but taip blogai nebūt pratęsė iki metų galo. Na koncervu puvenu neitikinsi. Pasmirde visi jie ten. Kaip šeškai. O Lietuvoje kiek procentų ar žino tas barsukas?
Vilija primena piktą bobulytę iš humoreskų ir vaidinimų :) Viskas negerai jai yr :)
Hitleris irgi varė populizmą 1932
Žmonės prisimena koncervu jobanu gerus darbus. Tik sergantys beždžionių raupai palaiko ta valdžia mėšlo krūva.
@Nu Visgi tu troli jau visiškai supuvęs. Dėl tavęs ne tik kulkos, net virvės gadint negali. Teks kažko kito, gal į Ukrainos frontą? Nors varnas pradžiuginsi, vis vien iš snukučio tik mėšlas pilasi.
Kalė tu brukne. Suka.
@Gal Tamsta lietuvių-rusų žodyną sudarinėji?
Nebvark.
Linge buvo Gribauskaites šiknalaižys, dabar Lanzbergio. Vai tai toks seimo narys.
Lingė ir visa Šveiko šutve nesirūpina žmonėmis
Voveruskos meslo gabalas Lingė protingu pasijuto.
@Jooo tačiau jis teisus, o Blinkevičiūtė tai tokios populistės dar reikia paieškoti
Kaip sakė šaunusis kareivis Šveikas: niekada taip nebūna, kad kaip nors nebūtų, juk vis tiek žinai, kad kažkas bus ...
Bukam konservui geriausia išeitis yra laukti ir nedaryti nieko. "tikėtina, kad kainas reguliuoti bandžiusi lenkų Vyriausybė pateko į spąstus". Bet taip pat, tik daug labiau tikėtina, kad konservų valdžia yra be minimalios kompetencijos piktybiniai padarai. Visos Vyriausybės kažką daro, o šitie sėdi, karpo ausimis ir puldinėja oponentus. Tik kam iš vis tokia valdžia reikalinga?
Į viršų