Ligoninėje gydyta senolė – dar stipriau sužalota ir apleista

 Lankyti mamos po operacijos į ligoninę atbėgusiai panevėžietei šitokia motinos kančia veria širdį. 86-erių moters mama jau sveikusi po kojos lūžio operacijos Rokiškio ligoninėje iškrito iš lovos. Ir taip smarkiai, kad iki mėlynių susidaužė galvą, rankas, o koją vėl teko iš naujo operuoti jau Panevėžio medikams.

Tačiau iš Rokiškio su greitąja atvežtai 86-erių senolei ligoninėje ne tik prireikė operacijos, bet ir gipso ties alkūnės sąnariu sulūžusiam kaului. Panevėžyje sveikstanti ir jėgas atgaunanti senolė iki šiol negali pasakyti, kaip iškrito iš lovos.  

“Labai kvailai, į kvailą klausimą atsakymo neturiu. Nežinau, per miegus matyt ir išgriuvau“, - sako ligonė Marija Grigienė.

Pasak artimųjų, gabenti baisiai susitraumavusią mamą į Panevėžį jiems teko ne šiaip sau. Esą Rokiškio ligoninės slaugos skyriaus medikai, užuot skubiai suteikę pagalbą ir apie nelaimę pranešę artimiesiems, nesivargino to daryti. Tokią skausmus kenčiančią mamą aptiko tik lankyti atėjęs brolis.

Panevėžietę labiausiai papiktino Rokiškio slaugytojų elgesys. Mat atgavusi protą mama pasiskundė, kad kai iškritusi ėmė šauktis pagalbos, sulaukė ne atjautos, o priekaištų. Negana to, aprėkta senutė skundėsi ir iki tol kentusi tikrą slaugių košmarą. 

REKLAMA

Apie net pusantros paros iš skausmo vaitojančią pacientę Rokiškio ligoninės direktorė nepanoro kalbėti. Tačiau neneigia, kad jų ligoninėje gydyta pacientė susižalojo palatoje iškritusi iš lovos.

Dėl Rokiškio medikų elgesio su susižalojusia ir kančias patyrusia mama panevėžietė ketina kreiptis į teisėsaugą, kurios prašys ištirti, ar nebuvo aplaidžiai dirbama. Vis gi, vidinį tyrimą pradėjo ir ligoninė. 

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų