Rašyti komentarą...
vatiniai keikūnai bus identifikuoti ir n
vatiniai keikūnai bus identifikuoti ir n
Tikiuosi
Per lenkija atvyko i lansdberghyna 50 tukstanciu chakuolu -- viskas gerai. Lietuviai juos viskuo aprupina, ant dancio chakuolams ima...
atriedėkit tankais į Lietuvą prakeikti baltarusų ir ruskių bolševikinės kiaulės visus aš jus išskersiu baisiau jums bus nei filme rembo 3, išnaikinsiu jus išsigimėliai marozai buduliai su savo pasišlykštėtina ir išsigimusia kalba kaip bezdalų garsai užmušiu jus jus išgamos!!
@HulkasPankas ...PAMPERSA pries tai pasikeisk, REMBO/
vaiki, maziau laiko leisk internete. sugrizk i REALYBE!!!
@VOVANAS Tu pydare varske nuo bybio
@Vovančikui Sliauka tu nuo zalupos!
@HulkasPankas Geguzes 15 diena i geju festivali vilniuje. Galesi savo burna isbandyti daug lytiniu organu ir prisiryti spermos.
@ATEIK Oi koks sąmojingas ir protingas esate tamstytė turbūt kitokių argumentų net nesugalvojote,iškart aišku kas esate.
@ATEIK Tu balvonas kacapas galva suknežinsiu p y d e r e už tai ka parašiai atsakysi n u o p i s a tu atvažiuok į kaino senakiestį 2d. daukšos gatvėje apie 9ryto pašokinėk vatini perpjausiu tau žaotus apsičiulpėli!!!!!! Nudėsiu aš tave šiukšle bl—et!!!
@ATEIK pasirodyk vatine n u o p i s a Kaune pirmadienį 9ryto senamiestį Daukšos gatvėje pažiurėsim kas čia homoseksualas žekinis gaidy balvone!!!!
Paskaičius žiniasklaidą, tai visi kaimynai blogi, tik Lietuvos politikai, super duper.
@Vaida tu bukagalve trenkta mums jokie kaimynai nėra baltarusai nei rusai, tik latviai, lenkai, ukrainiečiai ir amerikiečiai!!!! Nepatinka kas bobute pabučiuok man į kerzą arba išsidulkink!!
@HulkasPankas Nu tu ir DEBILE....Gal tu zemes BOMBA??
@Vaida Ypatingai konserVATNYKAI su broileriu priesakyje!!
@Vaida Geri kaimynai tie kur prievartauja moteris ir vaikus i,grobia ir žudo nekaltus žmones,užpuola kitas valstybes,ai gal nulėk tenai pasisvečiuot ,bukagalvė esi .
Į viršų