Nors siekdamas išvengti pašalinimo iš partijos kaunietis socialdemokratas Artūras Orlauskas bandė pagalbos ieškoti Vilniaus skyriuje, tačiau sostinėje vykusiame Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) prezidiumo posėdyje priimtas sprendimas jam nebuvo palankus. Pirmadienio vakarą Socialdemokratų partijos prezidiumas Kauno tarybos narį Artūrą Orlauską pašalino iš partijos.

Anot šios partijos Kauno skyriaus pirmininkės Orintos Leiputės (ji ne vieną kadenciją yra Kauno miesto tarybos narė), A. Orlauskas nesugebėjo įtikinamai partijos kolegoms paaiškinti, kodėl supainiojo atstovaujamąją ir vykdomąją valdžias ir dalyvavo laužiant Kauno klinikinės ligoninės direktoriaus kabineto duris, kodėl buvo vienas iš tų, kurie inicijavo skandalus „Kauno vandenų“ bendrovėje, kai užsimota iš posto pašalinti ilgametį jos vadovą.

ELTA primena, kad dėl ligoninės atvejo Kauno apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą, o dėl socialdemokratų neetiško ir niekuo nepateisiamo elgesio „Kauno vandenyse“ šios bendrovės darbuotojų viešai atsiprašė LSDP pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Dar spalio mėnesį šios partijos Etikos ir procedūrų komisija rekomendavo A. Orlauską, kurio pavardė minima ir keliose jau ne vienus metus teisėtvarkos narpliojamose bylose, šalinti iš partijos. A. Orlauskas anksčiau buvo socialliberalas, laimėjęs rinkimus į Kauno rajono savivaldybę. Paskui perėjo į socialdemokratų gretas, narystę LSDP iš Kauno rajono perregistravo Vilniaus skyriuje. Kai tapo Kauno skyriaus nariu, buvo išrinktas į šio miesto tarybą. Pusmetį vadovavo socialinius ir sveikatos reikalus kuruojančiam tarybos komitetui.

REKLAMA

Po rinkimų vasario mėnesį socialdemokratai Kauno taryboje buvo antri (laimėjo 6 mandatus), po konservatorių ir krikščionių demokratų (12 mandatų). LSDP atstovai dirbo tiek ankstesnėje valdančioje koalicijoje, kuriai vadovavo Liberalų sąjūdžio atstovas Rimantas Mikaitis, tiek dabartinėje, kur meru tapo konservatorius Andrius Kupčinskas.


Rašyti komentarą...
N
Nežaslietis
2011-11-08 20:05:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir kur toks tipas galėjo būti? Tik bolševikynėj.
Atsakyti
0

k
kromas
2011-11-09 06:12:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai teisingi sprendimai.Tokio chamo kaip Orlauskas.turbūt neturi nei viena kita partija.O kam į savo gretas Kauno socdemai išvis priėmė? Priėmė ir iškart į savivaldybę.
Atsakyti
0

T
Tadazz
2011-11-09 14:02:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nevykes aktorius = idealus politikas? ahahahah Sakes! Nevykeliu paradas..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų