Rašyti komentarą...
Taigi jau pribalsuota už tą Tvarką ir teisingumą - Seime, savivaldybėse sėdi, antikorupcinėms komisijoms vadovauja. Turėtumėte džiūgauti, o ne neviltyje tūnoti.
Norit naujovių - rinkite tuos kurie dar nebuvo valdžioje. Vertų rinkėjų dėmesio politinių partijų dar yra likę - Centro partija, Socialdemokratų sąjunga, Žalieji. Bėda, kad esame įtikinėjami, jog nusipelnėme tik tų pačių - nusibodusių, apsimelavusių, prisidirbusių arba kokio nors egzotiško šoumeno. Ir dar viena bėda, kad tie "naujieji, jaunieji", kaip Gapšys ar Bilotaitė, seno raugo partijose, nesilaikančiose principinių idėjų, yra tik šviežiau atrodantys uspaskichai ar kubiliai.
Seimo rinkimuose balsuosiu tik už partija Tvarka ir teisingumas
Vienintele partija kuria dar šiandiena tikiu tai partija Tvarka ir teisingumas- ir už jos norą įvesti tiesiogini valdyma
Balsuosiu tik už Tvarką ir teisingumą
Nebalsuosiu nei už vieną iš čia paminėtų nykių, beveidžių, meluojančių ir vagiančių klanų, kažkodėl vadinamų partijomis. Nebalsuosiu ir už gelbėtojus kokiu pavidalu jie beapsireikštų. Balsuosiu už LSDS- socialdemokratų sąjungą.
mano galva, mūsų Seimui reikia naujų veidų ir gaivių vėjų. Nusibodo tie seni politikos vilkai - ypač kubiliai, degutienės, juknevičienės, sysai, vėsaitės ir pan.
toks prasčiausiai vertinamas šalyje politikas kaip Andrius Kubilius verčiau jau visai nekandidatuotų 2012 metais į Seimą.
Partijoms trūksta naujų, iniciatyvių žmonių, nes teisingai pastebėta, jog naujų lyderių nei matyti, nei jie labai pageidaujami. Svarbiausia - jie nepageidaujami, o senieji partijų branduoliai nesveikai bijo konkurencijos. Kaip CCCP gensekai. Tikisi iki mirties valdyti. Bet juk tai panašu dar socializmas, kuris turėjo baigtis?
Į viršų