Lietuvos pasieniečių išgąsdinti cigarečių kontrabandininkai įkliuvo Rusijos pareigūnams.

Antradienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pasieniečiai vaizdo stebėjimo įranga ties Jurbarko rajono Vidkiemio kaimu užfiksavo nešuliais apsikrovusius kelis asmenis, Nemuno ledu beeinančius Lietuvos kranto link.

Apie pažeidėjus VSAT pareigūnai pranešė kolegoms Kaliningrado srityje, o patys įjungė ant Nemuno kranto stovėjusio tarnybinio automobilio šviesos ir garso signalus.

Pasieniečiai laikosi nuostatos, kad tikslingiau neleisti pažeisti sienos, nei turimas jėgas skirti jau pažeidusiesiems ją gaudyti.

Pažeidėjai, išvydę Lietuvos krante stovintį tarnybinį visureigį bei uniformuotus pareigūnus, apsisuko ir su kroviniu ėmė bėgti Rusijos teritorijos link. Čia jų jau laukė į įvykio vietą atvykęs Kaliningrado srities pasieniečių ekipažas.

Vėliau pranešta, kad laiku informaciją iš Lietuvos pareigūnų gavę kaimyninės šalies pasieniečiai savo atsakomybės ruože sulaikė du Rusijos piliečius ir 14 dėžių neteisėtai gabentų kontrabandinių cigarečių.


Rašyti komentarą...
s
seiminija
2010-01-06 12:42:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuo vilko spruko, nat meškos pateko. nors su ja gal greičiaus ir lengviau susitarti.
Atsakyti
0

M
Mili
2010-01-06 14:08:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, kontrabandininkų dabar tik padaugės...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų