Lietuvos partijų sąraše – du nauji vardai

Teisingumo ministerija patvirtino, kad steigiamo Nacionalinio susivienijimo įstatai, programa ir steigėjų sąrašas atitinka įstatymų reikalavimus. Ši ministerijos išvada suteikia teisę partiją registruoti Juridinių asmenų registre. Taip pat patvirtintas naujas jau veikiančios partijos pavadinimas: Kartų solidarumo sąjunga nuo šiol vadinsis Kartų solidarumo sąjunga-Santalka Lietuvai, rašoma Teisingumo ministerijos pranešime. 

Naujai steigiama partija privalo turėti ne mažiau kaip du tūkstančius steigėjų, kurie po partijos įregistravimo tampa jos nariais. Teisingumo ministerija sutikrina steigėjų sąrašą su Gyventojų registro duomenimis ir kitų registruotų politinių partijų sąrašais bei patvirtinta partijos steigėjų sąrašą. Nacionalinio susivienijimo steigėjais yra 2 106 asmenys.

Kartų solidarumo sąjunga savo suvažiavime pakeitė pavadinimą ir nuo šiol vadinsis Kartų solidarumo sąjunga-Santalka Lietuvai. Teisingumo ministerija patvirtino ir suvažiavime išrinktą naują partijos pirmininką Arvydą Juozaitį.

Šiuo metu Lietuvoje įregistruotos 27 politinės partijos, vienijančios daugiau negu 114 tūkst. narių.

Teisingumo ministerija nagrinėja politinių partijų steigimo, reorganizavimo, pertvarkymo ir likvidavimo dokumentus, tvirtina surašytų duomenų tikrumą.

Visos politinės partijos kiekvienais metais iki kovo 1 d. ir iki spalio 1 dienos, Teisingumo ministerijai privalo pateikti savo partijos narių sąrašus. Šie sąrašai teikiami ir tikrinami Politinių partijų narių sąrašų informacinėje sistemoje.


Rašyti komentarą...
L
Lietuvis
2020-04-05 23:27:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susidėjo Juozaitis su liberalu Lapėnu ir dar kitu... Nutemps į dugną Juozaitį ir sužlugdys viską. Landsberginių toks tikslas.
Atsakyti
0

V
Vytautas
2020-04-03 20:15:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super
Atsakyti
0

S
Skaitytoja
2020-04-05 18:02:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik nelabai suprantu, kodėl abi partijas straipsnyje suplaka į vieną. Naujiena - nauja partija, o iliustracija - Juozaitis, kuris su nauja partija nieko bendro neturi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų