Už tarnybinius nusižengimus rengiant Lietuvos įvaizdžio formavimo strategiją Vyriausybės komunikacijos departamento tarnautojai sulaukė švelniausių nuobaudų - papeikimų.

Departamento direktorius Laurynas Bučalis sulaukė šios nuobaudos dėl to, jog būdamas atsakingas už Lietuvos įvaizdžio strategijos kūrimą bei su tuo susijusių klausimų sprendimą, nesiėmė visų reikiamų veiksmų, kad strategijos projektas būtų laiku pateiktas Vyriausybei tvirtinti, taip pat inicijavo Lietuvos pristatymo pasaulyje strateginio marketingo koncepcijos kūrimą, dėl ko buvo atidėtas Lietuvos įvaizdžio formavimo strategijos projekto pateikimas Vyriausybei, pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba.

Lietuvos pristatymo pasaulyje strateginio marketingo koncepcija, kurios pagrindu turėjo būti patobulinta Lietuvos įvaizdžio formavimo strategija, buvo parengta, nors oficialios kritikos dėl galimų trūkumų Lietuvos įvaizdžio formavimo strategijos projektui nebuvo, teigiama pranešime.

Nustatyta, kad nebuvo tinkamai atliekama sutarčių dėl Lietuvos pristatymo pasaulyje strateginio marketingo koncepcijos rengimo ir Lietuvos įvaizdžio knygos sukūrimo bei išleidimo vykdymo kontrolė.

Už netinkamą sutarties dėl Lietuvos įvaizdžio knygos rengimo terminų vykdymo kontrolę papeikimas skirtas ir Komunikacijos departamento Komunikacijos koordinavimo skyriaus vedėjui Šarūnui Sakalauskui.

REKLAMA

Kovo pabaigoje Vyriausybės kancleriui Deividui Matulioniui pateiktos vidaus audito išvados parodė, kad lėšos, skirtos „drąsios šalies“ įvaizdžiui kurti, panaudotos neracionaliai.

Pasak D. Matulionio, auditoriams užkliuvo tai, kad iš pradžių pasirinktas vienas projekto vykdytojas - „Europos namai“, bet vėliau darbus atliko kitas - reklamos agentūra „Not Perfect/Y&R“, taip pat per didelė programos kaina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų