Rašyti komentarą...
Na atrodo paprasti žmonės darantys gerą nelabai reikalingi.
garbė niekada nebus bevertė, nes mes instinktyviai suprantame, kas tai yra. O prie garbės mėginantys prisišlieti žmonės yra perregimi ir laikini.
lietuvos garbe kaip rukas issisklaide dar 1990metais...
Renginys reikalingas. Būtina pagerbti žmones, darančius daug gerų darbų. Deja, nuvylė vedėjų komentarai. Pajuokavimai buvo lėkšti, primityvūs. Tai ne vieta demonstruoti savo nebrandžias mintis. Pasijaučiau nesmagiai. Liūdna.
Negi tokios rimtos laidos metu laidos vedėjas gali taip nekorektiškai elgtis ir kalbėti su laidos svečiais,tikrai nemalonu buvo žiūrėti.
Ką čia veikia du pasileiidėliai garbės apdovanojimuose Laukys ir ta burbaitė jie ant Lietuvos garbės nedaro ,ir tai laidai garbės nedaro ,lenda per pažįstamus į eterį nieko gero nenuveikę lLietuvai,tokių išvis į televiziją reikėtų neleisti ir kodėl tas Laukys visą laiką tai spaudoj ,tai televizijoj?
@Asta pasirodys, taip ir malasi po visas televizijas. Jeigu yra beraščiai, be supratimo ir išminties, o gėda neegzistuoja.
@Asta Apie vyrukas skaitome,nuveikęs ....dukart išsiskyręs,ar klystama?
Lietuvos garbei nedaro garbės negarbingų žmonių pakvietimas į pasirodymą tame renginyje Laukys ir burbaitė yra negarbingi žmonės nesilaikant žodžio noras save parodyti yra aukščiau visko
@Lena garbė bevertė.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų