Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
pasakyt o kur lt nera apsisykusi visur jie tik klausia kas nuroda jav o patis tas pats kaip ....... i konteinerius kurie isvezr su.... dar primokes o gal dar ne priims
@aaaaa
Vata, mokinkis rašyti. Sunku suprasti tavo sapaliones.
@Kaktusas
man ne reikia lt kalbos nes su ja tik i ......supratai ane?
@aaaa
Nesupratau, nes tu nemoki kalbėti, kvailį.
Kodėl už savo baudas moku pats, o ambasados darbuotojų baudas apmoka ambasada iš biudžeto tai yra iš mūsų visų sumokėtų mokesčių?
Kiekvienas moka savo baudas-ar nauja tvarka Gerovės valstybėje?-ar ne visi lygūs?ar ne visi nori po5 kompiuterius dykai?dar ir po 5 aifonus?
Na, va tikra Landsbergijos vieta,- salia angolu ir turkiju! O dar apsimeta besanti laisva ir demokratine salim besanti ir besilaikanti istatymu.
Ju nesilaiko valdziagyviai ir LR,- ir ta pati daro ir uzsienyje.
Ju nesilaiko valdziagyviai ir LR,- ir ta pati daro ir uzsienyje.
Дан приказ: ему - на запад
Ей - в другую сторону
Уходили комсомольцы
На гражданскую войну
Ей - в другую сторону
Уходили комсомольцы
На гражданскую войну
tegul pateikia prasižengusių pavardes su nuotraukomis, kad visa Lietuva žinotų savo "didvyrius"
Automobilį, kuris pastatytas nesilaikant KET, vairavo konkretus asmuo, kuris ir pažeidė taisykles, o ne Lietuvos Respublika, todėl baudos turi būti mokamos vairuotojų, o ne LR piliečių.
Tie mūsų diplomatai Švedijoje visiškai ne diplomatiški ir grynas nuostolis Lietuvos biudžetui.
Neatvėso Linkevičius ir matyt nesiruošia, paskubėjo Nausėda..
@c
Prie ko cia LL tvarto gyvi? Tas baudas uzdirbo KONKRETUS ambasados asmenis, LL tur but pats ir auto nevairuoja.
@fu
ką ten cyptelėjai, pakirkšnute ?
Nausėda prieš beveik 4 metus liepė Linkevičiui ,,atvėsti,,. Na šis vis ,,vėsta,, Švedijoje
Lietuvos diplomatai Švedijoje prisivirė košės kaip reikiant, o Linkevičius skuba taisyti: „Apmokėsime tas skolas“