Rašyti komentarą...
azerstop.freeforums.org
Šitas turkų agentas kursto tautinę nesantaiką rusų ir armėnų tautoms.
visi žino, kad Gemzejevas - pantiurkistas, jis nori Turkijos nuo Balkanų iki Jakutijos - rusų ir armėnų tautų sąskaita.
Neprisijungusių valstybių judėjimas Azerbaidžano neišgelbės - tik NATO.
Amerikonu samdytas ispera, ko liji? Moka?
@motina Varyk į savus rusiškus sąvartynus. Greitai.
Geras interviu, tik kodėl jis taip keistai patalpintas? Kažkur apačioje...
@Levas Koks skirtumas, kur patalpintas. Svarbiausia - teksto esmė.
Šiaip jau nėra skirtumo - ar armėnas, ar azerbaidžanietis, ar dar koks indėnas. Svarbu, kad būtų doras ir protingas žmogus.
Bet turiu pripažinti - ir Lietuvos rusų, ir armėnų bendruomenių nariai (LR piliečiai, taip sakant), tyli kaip pelės po šluota - jokios pilietinės pozicijos. Štai kai kurie drąsus Rusijos rusai nors ir rizikuoja, bet parašo, ką jie galvoja apie Putiną ir jo politiką (Grani.ru, Ej.ru, Kasparov.ru), o mūsiškiai - tyli. "Saviškių" laukia, taip?
@Kroksui Yra skirtumas, nes antros tokios "pastrojintos" tautos, kaip armėnai, pasaulyje nėra. Jiems viskas "aišku", jie visi tiki, kad Araratas buvo armėnų žemėje, kad turkai juos pjovė, ir kad rusai jų draugai. Kas mano kitaip - iškart tampa išdaviku, o rizikuoti savo gyvybe juk niekas nenori. Todėl Armėnija - vienintelė šalis pasaulyje, kurioje nėra kitataučių (nors dar prieš šimtą metų azerbaidžaniečių joje buvo daugiau, negu armėnų, nekalbant apie visokius kurdus, aisorus, ezidus ir kt.). Tai - kaip kokia sieros rūgštis.
Labai būtų įdomu sužinoti - ką kuris nors Lietuvos armėnas padarė daugiau lietuvai, negu tas musulmonas Gamzajevas...?
Aš kai ko gal nežinau - tebūnie jankiai kalti, kad "lenda prie Rusijos sienų". Bet paaiškiniit, kodėl tie, kas gyvena prie Rusijos sienų negali, be Kremliaus leidimo, patys nutarti - į kokias sąjungas jungtis, kokia turei būti jų valstybė ir politika??? Kodėl Kremliaus ponas visiems turi teisę nurodinėti, nes jie "prie jo sienų"? O gal jis prie kitų sienų? Ką?
@rrrrrrrrrrrrrrr Rusija jau 1991 metais reikėjo išformuoti ir paleisti kaip kolūkį.
@rrrrrrrrrrrrrrr Arba 1919 - 1920 - ais.
O jei kažkas nežino, kas yra Gamzajevas, tai yra arba armėnas, arba šiaiop durnius. Etiniais sumetimais aš nesakysiu, kad tai tas pats. :)

Skaitomiausios naujienos
Į viršų