Rašyti komentarą...
-Deividas. Karas bus ar nebus. Bet jei karo gamybiniai pajėgumai dideja- kaip jie realizuosis? Ar Europinės NATO šalys atras savo kariuomenės?
Ambasadorius naiviai mano kad kiti naivūs. Dirba ne savo darbą, turėtų duoti ataskaitą, ką Lietuva daro kad karo nebūtų?
Karo nėra ir nebus,tešlagalvi tu.
Diplomatų pagrindinis darbas ir yra, kad būtų taika, išvengti karo. O gaunasi atvirkščiai, ,, laukiam kiekvieną valandą,,. Kažkoks paradoksas. Sakoma ,, bloga taika, geriau negu geras karas,,. Dabar viskas atvirkščiai. Nesąmonė.
Ypač kalbas apie visuotinį šaukimą galit pamiršt, kol visos NATO šalys nesutars dėl visuotinio šaukimo. Gana kalbų apie atskiras šalis, nenorime auginti mėsos rusų patrankoms, jei to neaugins vokiečiai ir kiti.
Arunas pries parama remti karui
Arunas pries parama remti karui
Mažiau reikia rėkauti ir nebus to karo. O dabar kaip šakalai sulinde seime rekauja avinu banda. Žiurėkit kas Lietuvoj darosi padekit pensinikam beglobiam vaikam o ne remkit kara. ASILU VIRIAUSYBĖ KARTI SU LIETUVOS MANEKENU PRIEŠAKYJE
Kas čia kariaus?Liks tie kurie neturi pinigų.Kiti lėks toliau į vakarus.
Tai kam pinigus stadionui išmesti tada?
Karas visada blogai ir ukrainoj ir palestinoj ir kurie ten afrikoj, todel diplomatu uzduotis visada viska daryt kad karo gresmes mazint iki minimumo o ne eskaluot kara visom progo kur tik kas begali, kaip bloga pavyzdi matau Lt politiku eskalavima karo visada ir visur. O turi buti atvirksciai. Mieli ponai politikai ir diplomatai.
Kada nustosit rekauti mes toki anoki tai neidomu o tankai cia nepades nes jie skirti 5 min karo tai metalo lauzo bus daug ir daug tragediju
@Nhdbjj Tankai nepadės?
O bombos sprogt galės?
Lėktuvai krenta, laivai skęsta
Bet ruoštis reikia jei karas bręsta!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų