Rašyti komentarą...
sweiki pirma reiktu ismokyti visus vairuotojus kulturingumo ir tolerancijos ! kaip visoja europoja ismokyta .ir bus viskas tvarkoja .o apsikologui reitu biski pacem sesti i masina apvaziuoti europa ir pazeti kaip ten zones vairuoja ir nekliedeti savo nesamoniu kad nevirsinsiu greicio nes mane nubaus pareigunai ! visu pirma reike kulturingumo keliuose.....no to viskas ir prasideda
Nu jofaną, kai tik sėdintis už barankos, tai pastoviai tik barankinį požiūrį ir turintis. Straipsnio esmė apie tai, kad būtina kelti žmonių atsakomybės suvokimo kartelę ir pirmiausia ir svarbiausia vairuotojams, nes jie sėdi metalinėse dėžėse, kas juos daro fiziškai nepažeidžiamus tarkim lygininant su pėsčiaisiais ar dviratininkais, tai barankinės požiūrį būtina buvo įtraukti - ale tegu jie (dviratininkai ir pėstieji) būna atsargūs. Manau esate pajutę, kad vakaruose ypatingai atsargiai yra reaguojama į pėsčiuosius ir dviratininkus ir eisme jie turi daug daugiau laisvių ir teisių. Tiesą sakant niekur nesu matęs, kad dviratininkas stotų perėjoje ir pėsčiomis varytųsi dviratį. Pavojinga zona? Tai gal tegu automobilininkas kiemo teritorijoj išjungia variklį ir lėtai nusistumia į reikiamą vietą? Gi jautri vieta, vaikai žaidžia, vietiniai atsipalaidavę, nes arti namų :) Nepanašiai skamba? Na bet su straipsnio antrašte negalima nesutikti. Liūdna realybė.
@Vladas Ot kvailys esi, tam ir yra PESCIUJU pereja, kad per ja eiti reikia, o ne vaziuoti dviraciu. O vaikai zaist kieme, kur statomi automobiliai apskritai neturi, vakaruose vaikai apskritai iki 12 metu vieni negali eit i kiemus ir pan. Matyt esi is tu ereliu dviratininku, kur per saligatvius ir perejas lakstai niekur neziuredamas ir manai, kad kelias tik tau priklauso.
Beje, uz vaziavima per pereja su dviraciu bauda gali buti iki 900LT, reiketu dazniau pradeti taikyti ir tuoj apsiramintumet didieji dviratininkai.
Pirmiausia derėtų tavarišč buldogų mentalitetą reikia keisti..... o ne malti nemalamą.... Bet.... kaip sakoma, žuvis pūva nuo galvos........ nieko čia naujo... sveiko proto (ar logikos) tame žmonių (?) sluoksnyje nedaug.
Saugumas "ateina" ne į rodyklę žiūrint..... o į visa kita nusišvilpiant......... na o bet tačiau šiokio tokio mąstymo veiklos atsiradimas sveikintinas. Beje, tokiems ir tokioms, kurie tik geba tik išlementi iškaltą(!!!! o ne suprastą) paraidžiui KET, apart SUVOKIMO ir SITUACIJOS stebėjimo bei prisitaikymo, derėtų aplamai teisių neišduoti....
Į viršų