Lietuvoje vis dar be elektros – 7 tūkst. namų ūkių

Elektros penktadienio rytą Lietuvoje dar neturėjo apie 7 tūkst. namų ūkių. 

„Šį rytą iš viso Lietuvoje elektros neturi 4 tūkst. namų ūkių mažiau po nakties, turime apie 7 tūkst. dabar“, – BNS pranešė bendrovė Energijos skirstymo operatorius (ESO) atstovas Paulius Kalmantas. 

Pasak jo, daugiausia vartotojų elektros neturi Utenos regione, Alytaus regione daugiausia Varėnos bei Druskininkų teritorijose, taip pat – Vilniaus regione. 

P. Kalmanto teigimu, atstatant elektros tiekimą labiausiai rūpinamasi tais namų ūkiais, kurie be elektros yra ilgesnį laiką, o taip pat visų pirma vykstama į tas vietoves, kur elektros neturi daugiausia žmonių vienoje vietoje. 

„Prioritetas yra seniausiai atjungtiems vartotojams ir ten, kur elektros neturi daugiausia žmonių vienoje vietoje“, – sakė ESO atstovas. 

Sausio 26-osios naktį ir dieną bei sausio 27-ąją iškritęs šlapias sniegas susikaupė ant medžių, kurie neatlaikę sniego svorio lūžta ir virsta ant ESO skirstomojo elektros tinklo oro linijų. 


Rašyti komentarą...
n
nuomonė
2021-01-29 09:12:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
su tokiais tarpininkais tarp stulpo ir vartotojo,greit visa Lietuva skendės tamsoje.
Atsakyti
0

P
PP
2021-01-29 10:05:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar tinkamai kontroliuoja elektros energijos tiekėjus Energetikos ministerija. Gal tai aplaidumas ir ŽĮ tinklų nepriežiūra ruošiantis žiemai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų