Lietuvoje siaučia daržovių vagys: ūkininkams vagia tiesiog iš kiemų

Po devyniais užraktais, pasirodo, jau reikia slėpti net ir česnakus. Biržuose ilgapirščiai nugvelbė net toną česnakų. O štai Miežiškių seniūnijos gyventoja neteko vištų ir kolekcinių pomidorų. Dešimtys kilogramų pomidorų nugvelbta tiesiai iš šiltnamio.

Kaip pasakoja vasaros atostogas pas tėvus sodyboje leidžianti šeimininkų dukra, vagys į pomidorais apsodintą šiltnamį įsisuko nakčia. Ir matyt, nelabai rinkosi ką skinti – kekėmis draskė ne tik prinokusius, bet ir žalius pomidorus.

Anot moters, vagystė buvo pastebėta anksti ryte, kai senoji namų šeinininkė išėjusi palesinti vištų jų pirmų ir pasigedo aptvare. Ėmus dairytis po kiemą tuomet ir paaiškėjo, kad vagys susigundė dar ir šiltnamio gėrybėmis. Atokaus ir nedidelio Margučių kaimo žmonės įsitikinę, kad po jų daržus greičiausiai siautė ne kokie prašalaičiai, o vietiniai veltėdžiai.

Nors apvogtiems senukams labiausiai gaila vištų, šeimininkės dukrai ne ką mažiau gaila ir pačių pomidorų. Mat šie retesni, daugiausiai kolekciniai: parsisiųsti iš Anglijos, Norvegijos, Ukrainos.

REKLAMA

Kaimo žmonės nuo daržo vagių žada gintis ne tik šunimis, bet kameromis.

Pasak policijos, šį savaitgalį derliaus vagys kaip reikiant sukosi. Štai Biržų rajone ilgapirščiai įsibrovę į negyvenamą sodybą iš jos išnešė net visą toną česnakų derliaus. Panevėžio rajono ūkininkas skaičiuoja patyręs per 4000 eurų nuostolių.

Negana to, po ūkinį pastatą šeimininkavę vagys išvilko ne tik česnakus, bet ir šviežiai išsuktą medų. Ūkininkas neteko 5 pilnų kibirų po 12 litrų bičių medaus.

Neseniai vagys žiemai nuo peršalimo ir gripo įžūliai apsirūpino ir Panevėžio rajone. Čia taip pat du Uliūnų kaimo gyventojai pasigedo česnakų derliaus. Vienam ilgapirščiai nukasė 100 kg česnakų, kitas darže pasigedo perpus mažesnio kiekio – 50-ties kg česnakų. Abu vyrai bendrai skaičiuoja patyrę 750-ties eurų nuostolių.

Plačiau apie tai TV3 reportaže


Rašyti komentarą...
R
Ropke
2017-08-15 14:04:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikystė..is kaimynu braškes
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų