Lietuvoje plinta britiška Covid-19 atmaina: nustatyta dar 13 naujų atvejų

, Publikuota 2021.03.04 17:16

TURBŪT 2021-03-05 09:04:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Juokingiausia yra tai kad žinodami jog tokio tipo virusai greit mutuoja ėmėsi kurti vakciną kuri elementariai bus nebeveiksminga, nes patys sako virusas greit mutuoja.Tad į visus tokio tipo informacinius pranešimus reikia reaguoti kaip į priešo dezinformacinę propogandą karo meto sąlygomis. Žodžiu visiškai nereguoti, neskaityti ir ignoruoti.    ATSAKYTI
Corona 2021-03-04 21:17:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Aušra, kokią nesąmonę ištraukiai. Medikai, kurie kovoja su korona tokių nesąmonių negali rašyti.   ATSAKYTI
Ausra 2021-03-04 20:53:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Belgijos gydytojų atviras laiškas: jokio medicininio pateisinimo pandemijai nėra
Paskelbta: 2020-10-08 09:51 Autorius: ekspertai.euYpač mus pribloškė, kad daugybė vaizdo įrašų ir straipsnių, kuriuos pateikė autoritetingi mokslininkai, buvo ir tebėra išimami iš socialinių medijų. Tai prieštarauja demokratinei konstitucinei santvarkai. Mes atmetame disidentų cenzūravimą Europos Sąjungoje!
Ypač mus pribloškė, kad daugybė vaizdo įrašų ir straipsnių, kuriuos pateikė autoritetingi mokslininkai, buvo ir tebėra išimami iš socialinių medijų. Tai prieštarauja demokratinei konstitucinei santvarkai. Mes atmetame disidentų cenzūravimą Europos Sąjungoje!
Rugsėjo 5 d. grupė Belgijos gydytojų ir kitų sveikatos sistemos darbuotojų paskelbė atvirą laišką, skirtą šalies valdžiai ir žiniasklaidai. Jį ir toliau gali pasirašyti tiek medikai, tiek paprasti piliečiai. Pateikiame jį sutrumpintą. Visą laiško tekstą skaitykite čia.

„Mes, gydytojai ir sveikatos sistemos profesionalai, norime išreikšti gilų susirūpinimą dėl situacijos, kuri išsivystė per pastaruosius mėnesius dėl koronaviruso protrūkio.

Kviečiame politikus priimti sprendimus dėl pandemijos būnant nepriklausomais ir kritiškai informuotais.

Kviečiame atviriems debatams, kur visi ekspertai gali pasisakyti be jokios cenzūros.

Po pradinės koronaviruso panikos atsidaro objektyvių faktų, kurie rodo visai kitokį vaizdą. Faktas, kad jokio medicininio pateisinimo pandemijai nėra.

Dabartinis krizės valdymas tapo visiškai neadekvatus ir sukelia daugiau žalos nei naudos.

Mes kviečiame imtis visų įmanomų priemonių, kad nedelsiant būtų atstatytas normalus demokratinis valdymas bei mūsų visų pilietinės teisės.

Vaistas neturi būti blogesnis už ligą. Ši klasikinė tezė dabar svarbesnė nei bet kada. Šiuo metu šalutinis gydymo poveikis žmonėms bus ilgalaikis. Mūsų manymu, dabartinės priemonės kovai su koronavirusu ir griežtos bausmės tiems, kurie joms nepaklūsta, prieštarauja Belgijos Aukščiausiosios sveikatos tarybos nustatytoms vertybėms.

Mes tikime, kad privalomų priemonių politika yra nepakankamai moksliškai pagrįsta, bet vienašališkai nuspręsta, o žiniasklaidoje per mažai vietos skiriama atviriems debatams, įvairiems požiūriams, nuomonėms.

Griežta represyvi politika dėl koronaviruso prieštarauja ligų prevencijai, kuri padėtų stiprinti imunitetą sveiku gyvenimo būdu.

Iš pradžių manyta, kad nuo viruso mirs milijonai žmonių, ir kad tai yra ypač greit plintantis virusas, kuriam nebus sukurta nei vaistų, nei vakcinų. Tai privedė prie žmonijoje neregėtos aliarmo situacijos, izoliacijos, kuri uždarė visuomenę ir ekonomiką, karantinavo visiškai sveikus žmones. Socialinis atstumas tapo nauja norma.

Palaipsniui ėmė aiškėti, kad realybė – visiškai kitokia. Koronaviruso infekcija pasirodė esanti panaši į gripą.

Saviizoliacija ir žala ekonomikai privedė žmones prie depresijos, nerimo, savižudybių, smurto artimoje aplinkoje, vaikų išnaudojimo.

Tyrimai parodė, kad kuo daugiau socialinio ir emocinio gyvenimo žmonės turi, tuo jie atsparesni virusams. Mirtinų pasekmių labiau linkę turėti tokie reiškiniai kaip izoliacija ir karantinas.

Reikia pažymėti, kad kaukės sveikiems žmonėms nuo virusų apsisaugoti nepadeda. Kaukių dėvėjimas turi šalutinių poveikį: deguonies trūkumas (galvos skausmai, pykinimas, silpnumas, koncentracijos stoka) pajuntamas netrukus. Kasdien pacientai skundžiasi galvos skausmais, problemomis su sinusais, kvėpavimu, hiperventiliacija, ir visa tai dėl kaukių dėvėjimo. Be, to anglies dvideginio pagausėjimas apnuodija organizmą, kenkia imunitetui. Kai kurie ekspertai netgi įspėja apie padidėjusį užsikrėtimų virusu atvejų kiekį dėl neteisingo kaukių dėvėjimo.

Kalbant apie vakcinas, reiktų prisiminti, kad per pastaruosius dešimt metų žmonija tik tris kartus sukūrė vakciną nuo gripo, kuri būtų efektyvesnė daugiau nei 50 proc. atvejų. Vyresnių žmonių, ypač tų, kuriems per 75 metus, vakcinacija praktiškai neturi prasmės.

Per pastaruosius kelis mėnesius žiniasklaida beveik visąlaik nekritiškai palaikė vyriausybių pusę, todėl jos skleidžiamos žinios buvo labiau panašios į propagandą, o ne į objektyvią naujienų sklaidą. Mūsų manymu, žurnalistika turi būti kuo objektyvesnė. Tačiau alternatyvios nuomonės, prieštaravusios izoliacijai, buvo išjuoktos arba ignoruojamos.

Ypač mus pribloškė, kad daugybė vaizdo įrašų ir straipsnių, kuriuos pateikė autoritetingi mokslininkai, buvo ir tebėra išimami iš socialinių medijų. Tai prieštarauja demokratinei konstitucinei santvarkai. Mes atmetame disidentų cenzūravimą Europos Sąjungoje!

Nuolatinis žmonių bombardavimas baisiais skaičiais, karo leksika, kalbos apie priešakines fronto linijas ir pan., visiškai nepateikiant interpretacijų, nelyginant su kitomis mirčių priežastimis, visuomenėje sukėlė baimę ir netgi tikrą psichozę. Tai – ne informacija, tai – manipuliacija.

Su rūpesčiu ir viltimi kreipiamės į kiekvieną Jūsų asmeniškai.

Laiške rasite visas naudingas nuorodas į mokslinius tyrimus.“

2020 m. spalio 8 d. duomenimis, laiškas pasirašytas 603 medicinos daktarų, 1886 sveikatos sistemos darbuotojų profesionalų ir 13898 piliečių. Laišką inicijavo daugiau nei 900 Belgijos gydytojų ir sveikatos sistemos darbuotojų.   ATSAKYTI
Arūnas 2021-03-04 18:03:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Taigi artėja šventės,reikia kažkaip karantiną vėl tęsti,tai ir prisimasto visokiausių vėjų.ir kada jiems liežuviai nupus nuo tokio melo ir žmonių mulkinimo????žmonės baikit tikėti šitais melagiais!!!   ATSAKYTI
britė 2021-03-04 17:36:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Britiškąją atmainą vieniši, neįgalieji ir senjorai neišperėjo, ji parskrido, o dabar turime rezultatus. Tas pats buvo su covid, parskrido.    ATSAKYTI
Šuva 2021-03-04 17:33:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kaip galima suvaldyti virusą, jeigu testo atsakymo reikia laukti 5 dienas. Jei ir toliau valdžia taip tvarkytis bus baisu   ATSAKYTI
Taspats 2021-03-04 17:25:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Blet neatsibodo pisti proto?    ATSAKYTI
tau 2021-03-04 19:28:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
O tau gi kas tu to proto neturi ir ko gero niekad neturėjai.   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų