Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Prie ko liberalai? E. Masiulis su Kurlianskius spaudžia koaliciją formuoti? Tuoj matysis, ar Šimonytė su stuburu!
kaip krikščioniška,kad mūsų partija susijungė su laisvės partija,dabar mūsų šūkis, :" jei tave patvarkė per vieną galą ,atsuk kitą".
@konsrvatorių rinkėjas Arba “iskovojom laisve visiems galams”
Ko jus vargdieniai verket dirbt eikit toks jusu likimas,kai suprasit kad jau pyzdietc tada neverksim o darysim kaška,nors abejoju ar jums dašils,kad jau senas esu niekam nereikalingas ir ubagas.Plačiau atcimerkit gal suprasit kad jus esat niekas tai valdžiai.Visu pirma reikia priverst juos nešti atcakomybe uz savo veiksmus,antra jokiu pašaliniu verslu,tu seimo narys esi turi rūpintis valstybe o ne bizniu savo,svarbiausias punktas pasitikrinti savo psikika.Kai bus blogai tikiuosi dašils ka reikia daryti.
Nenuskilo karvašūdžiams! Nereikėjo su kolorado vabalais koloboruotis!
Kaip nusibodo tie rinkimai ir jų pasiskirstymą. Jau 30 metų kaip tas pats, bent ką nors įdomaus galėtų sugalvot. Akmens amžius. O! Durnių laivas plaukioja.
zombiai atbilda atidunda,veržkitės diržus,kad kelnių nenumautu ir ........
Premjiere Šimonyte, SNORAS Į su-bi-nę stuksi,
@motiejus Išsitrauk tą Snorą iš subinės ir mėgaukis į valias. Jei turi didesnių fantazijų, tai galim pridėti Ūkio banką.
Kurva maziau jus verkit :) atejo nauja valdzia :)
Kurva maziau jus verkit :) atejo nauja valdzia :)
Antilietuviški elementai labai labai stengėsi, dvi savaites lojo ir pylė purvus ant konservų ir te jums rezultatą! Tai yra ir didelis sovietikų nuopelnas stumtelti lietuvius balsuoti už Lietuvą.
@Žalgiris Jei ne Šimonytė, konservatoriai nebūtų laimėję, atsibusk žmogau!
@! Furniture visi

Skaitomiausios naujienos




Į viršų