Rašyti komentarą...
Paskiepyta 1,8 ml.persirgo 0,5 ml.Lietuvių 0,2 ml.mažamečių vaikų 0,1ml.kurių negalima skiepyti dėl ligos tai viso2,6ml. tai ką čia gaudo skiepytis juk Lietuvoje nėra tiek žmonių
23 neskiepyti arba paskiepyti ne pilnai. Iš jų 5 neskiepyti, 8 paskiepyti pirma vakcina, 10 paskiepyti dviem vakcinos dozėm. Statistikos departamento nuslėpta informacija. Visi vyresnio amžiaus mirusieji turėjo daug gretutinių ligų, nuo kurių paaštrėjimo ar komplikacijų ir mirė.
Ir kas draudė šitokio amžiaus senolius vakcinuotis? Vis šansų išgyventi daugiau, o dabar... Artimųjų, vaikų "rūpesčiu" irgrūsti anapilin? Liūdna, nužmogėjam, o atsakomybės jokios. Lyg malkas į pakurą ir niekas nieko, reiškia dar daug palaidosim.
@Algis jau dabar laidojam ir paskiepytus, anksciau nebudavo tokiu pranesimu tiek, kad namie ir gatvese zmones kristu kaip lapai.is 30 -7pilnai paskiepyti mire, vos ne trecdalis, o kiti nepilnai paskiepyti, kazkodel nesako kiek tu nepilnai paskiepytu, reiskia slepti yra ko:) gal tik vienas neskiepytas tebuvo.Visi protingi viska supranta, tik Algis dar komoje...:)
@Algis Visi tie senoliai iš prieglaudų paskiepyti bet juos reikia skiepyti kas 2 mėn.nes jims imunitetas nusilpes ir skiepas veikia labai trumpai
Į viršų