Rašyti komentarą...
jeigu virusas būtų toks baisus tai nevyktų masiniai renginiai,o visos valstybės vieningai kovotų ir bendrai kurtų vakcinas,vaistus,o dabar vyksta konkurencija tarp farmacijos firmų,kažkodėl vienos vakcinos nepripažistamos,mat ne tos firmos,o viską užvaldę amerikiečių pfizer,dar tos Ursulos vyras vienas ten iš šulų užima aukštas pareigas ir turi akcijas,o žmonelė spaudžia visus tos firmos vakcinomis vakcinuotis,čia jau interesų konfliktas gaunasi,vyras gamina o žmona pardavinėja netiesiogine prasme ir tručina visą europą,kažkodėl kitose azijos ,musulmonų šalyse tokio spaudimo vakcinoms nera
@JO Nefanrazuikite
@JO O kaip su tais mirusiais nuo Covid19 7300 žmonių? "Valdžia" pripaišė? Ir Covid reanimacijos palatos irgi butaforija? O iš 7300 mirusių tik 8,3% buvo vakcinuoti, irgi melai? Metai baigiasi, o antivakserių kliedesiai niekaip nesibaigia. Gėdos nebeturit.
@Algis Gali įsivaizduoti, tai butaforija. Butaforija skafandrai, butaforija mirštantys ligoniai. Ar tu pats matei visą tai? Propaganda veikia visais frontais, kad tik "vakciną" iškišt. Valdžia jau net nesivargina teisintis dėl melo. Vieną dieną vieną teigia ir garantuoja, kitą dieną jau priešingai teigia.
Iš tikrųjų jokio pandemijos valdymo nėra, nes masiniai renginiai vyksta, mokyklos dirba ir virusą pernešioja. Valdoma tik faizerio komercija, prievarta kišant trečią dozę nuo pernykščio sniego. Kadangi faizeris yra rinktinis sukčius, JAV teismai už sukčiavimą jam yra priteisę milijardines baudas, tai ir tie jo produkcijos reklamuotojai tokie patys ž--ulik-ai. Jie nieko suvaldyti neturi tikslo, jie turi tikslą daugiau uždirbti.
@manau kai vienas JK medicininis žurnalas paviešino faizerio tyrimų pažeidimus, tai feisbukas viską pradėjo blokuoti. Tada redaktoriai parašė Zukerbergui atvirą laišką, kad baigtų išsukinėti tuos sukčius. Ar čia normalu?
@manau Tai vyriausybė dar nenori imtus drastiškų priemonių, nes prie seimo atbegtų nuogi protestuotojai. Tai dėl to ir nedaro taip
Dabar svarbiausia kažkaip išgyvent iki pavasario,ar testais ar iš vis nedirbant ir nesiskiepyt, o pavasarį vistiek aprims viskas
@g tai cia bet kokiu atveju viskas nurims, skiepysis ar nesiskiepys, jie viską supranta, bet.....juk naudos į šiukšlinę neišmesi:)
Keli Vokietijos kariuomenės karininkai pranešė Vokietijos vyriausybei. Jie kalba Konstitucijos gynimo karių asociacijos vardu.

vaizdo pranešimas nuo OFW Oberauerio (1-asis seržantas majoras).

Kariai pasiruošę dialogui iki rytojaus 16 val.

Ar jiems pavyks iki rytojaus atkurti konstitucinę tvarką? “
Ei Algi, jau neskelbia kiek mirė nepasiskiepijusių ar dalinai paskiepitų. Turbūt visi pilnai skiepiti užlinko.
Su Naujais Metais, avinai-vakseriai!!!!!
@Antivakseris Ačiū, ir patį su Naujaisiais! Mes, ne antivakserių sektos Lietuvos gyventojaiu, linkim jūsų sektai išsiskirstyti, tapti normaliaios žmonėmis, nustoti nuodyti kliedesiais apie vakcinų baisumus, nustoti bendraminčius siųsti į reanimacijas ir kapus. Atsikvošėkit ir pradėkit gyventi žmonių gyvenimą. Su Artėjančiais Naujaisiais Metais.
@Algis jums jau net atsikvoseti laiko neliko, saukstai po pietu.
@Algis Aš jau tau minėjau, kad tu atitinki visus sektos principus. Jei tau patinka kai "dulkina"per visus galus ir tu sau neužduodi klausimų kodėl - šaunu gyvenk ramiai ir tylėk, juk tavęs tai neliečia. Ir tau gerų švenčių, Alguti.
Nuo kada puikybė ir pasityčiojimas žodžiai nevartotini?
Kas dar vis zaidzia valdanciuju zaidima
Kas dar vis zaidzia valdanciuju zaidima
youtu. be/xK_5vQgGZUM
Mirė 4 su trijom dozėmis ir penki su dvejomis

Skaitomiausios naujienos
Į viršų