Rašyti komentarą...
O kelintą užsikrėtimų ratą suka vakcinuoti? Aš žinau kelis pilnai skiepytus, kurie sirgo jau po kelis kartus. Pati su vienu skiepu, per pusmetį nuo skiepo sirgau kovidu du kart, o dėl trečio karto nžn, nes labai kosėdama nebesidariau testo. Praėjo metai po vienintelio ir nepakartojamo skiepo, organizmas atsigavo, imunitetas vėl veikia. Tačiau kas bus rudenį? Ir vėl prievarta ir vėl šikpopierio pasas ? Atsiprašau, bet pradeda pykinti - "lemsiu".
O kiek susirgo NEVAKCINUOTŲ, kodėl neberašot ? Vasarą manau tokių beveik nėra, nes sveikas neapnuodytas, neišbalansuotas organizmas lengvai susitvarko su virusu, ypač kai tiek daug saulės. Manau , kad dauguma sergančių,tai žmonės su 2-3 dozėm ...
4,463,582 - Vaikų iki 5 metų mirtys per šiuos metus. PSO oj,kaip trina rankas. Ploja rankomis visi atsistoję. Ir galvoja,kaip dar padvigubinti šį skaičių dvigubai ar trigubai. Toliau bus dar gražiau. Katrie gavo,bent viena dozę stebuklingos vakcinos nuo mirties. Gyventi liko nuo 3 iki 10metų. Kaip tik ant 2030m. bus auksinis milijardas žmonių.
Rašo tokius skaičius taigi tiek žmoniu suvakcinuota tie kur neskiepyti senei jau persirge ka jie čia blefuoja
Į viršų