Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Rusio pasakeles
O pernai ministras gyrėsi,kad galima išasfaltuoti visus Lietuvos žvyrkelius...
Jeigu kuro akcizas ir "ale taršos/registracijos mokestis" nenusėstų vištgaidžių kišenėse, o pasiektų kelius, važinėtume nauju asfaltu visur. Bet kai saiko pas suskius nėra, tai tik trumpa virvė ir šaka padėtų padaryti tvarką. O dabar tik tv3 portale paverkim kol riedam žvyrkeliuku iki autoserviso važiuoklės remontui ;)
Tegu praskolina Lietuvą jei reikia ant tų žvyrkelių ir kitų kelių remonto, tai bent žinosi už ką moki, o ne pinigus per šikną praleist ir veltėdžius remt.
o kur tie pinigai isgaruoja kas juos vagia ,mes nesugebam 20metu vienos autostrados sulopinti vilnius klaipeda o miestuose vis lopamos tos pacios gatves eile metu vilnius klaipeda ar tik tai cia nebus maisas kiauras kiek pinigu beskirtu visada maisas tuscias,ir kodel lietuvoj toks brangus keliu tiesimas kai lenkijoj du kart pigiau
Svarbu, kad kazino gali kai kas po 40 mln. išleisti...
Va ten vaivorykščių paradus ir darykite.
Šita seima ir svarbiause vagių melagių ir aferistų vyriausybe sodint į kaliūze su turto konfiskacije šimonė šitiek pridirbus Lietuvai viskas išvogta ji į prezidentus lenda na. Lietuvei reike tarti gana to melo ir aferų
Bet mes turim pinigų Ukrainai
@Slava ukraini Šie klausimai visiškai nesusiję. Dar kartą pakartosiu. Niekas konkrečiai neima pinigų iš kelių biudžeto ( konkrečios kišenėlės) ir neatiduoda jų Ukrainai paremti. Pinigai paramai skirti iš kitų lėšų.
Xoxolų banditams pinigus atidavė
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų