Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
vasario men uzsiregistravau pas neuropatologa santariskese pagal isduota seskines polikl siuntima ,o siandien jauketvirtas men tyla ,tai apie ka jus cia rasinejat ,tokios betvarkes net sovietmeciu nebuvo
Tai kol eilės sulauki ir praeina tas noras gydytis ...
Pas odos gyd. Prieš 6 mėn įregistravus, dar talono ner. Tai kur gydytis.
Lietuvių elgesys šiurpina gydytojus. Gyventojai kreipiasi tik ligai užsitęsus. Kaip liga neužsitęs kai pas šeimos gydytoją pakliūsi tik po mėnesio,o pas gydytoją specialistą eilės pusmečiui ir ilgiau. O pas odos gydytoją eilės aplamai pusantrų metų į priekį - kol pateksi pas gydytoją,tau jau tik 4 vėžio stadiją nustatys su metastazėm. Ir dar pasityčiodami paklaus: O tai kur anksčiau buvot??? Kas 4 metus,o kartais ir dažniau vykdomos sveikatos reformos,kiekvienas naujas "glušas sveikatos ministras jaučia pareigą padaryti savo sveikatos reformą - bet visos reformos daromos taip,kad gydymo paslaugos vis tolsta ir tolsta nuo paprasto žmogaus,30 metų sveikatos sistemos griovimo pasekmės duoda apie save žinoti. PSD mokestį kas mėnesį lupa - bet jei žmogui prireikia gydytojų paslaugų,jis yra priverstas kreiptis į privačias klinikas ir sumokėjęs PSD turi dar kartą mokėti,nes į valdišką gydymo įstaigą neprisibels laiku.
pervargę, be to dar alkani ir basi.
Kokį briedą čia rašinėjate? Kai šeimos gydytojas išrašo siuntimą, reikia laukti mėnesį ar du pas specialistą. O kaip su patekimu pas šeimos gydytoją kaimo vietovėse?
O kaip prie jų prieit?
Aš kreipiuosi laiku, bet stoviu eilėje kol priims jau trečias mėnuo eina.
Kas kaltas idiotai???
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų