Rašyti komentarą...
mano manymu tai žurnalistikos išpūstas burbulas kad suagituot ir supriešinti skirtingų mąstymų žmones. As žmonėms patarčiau mąstyti savo galva , o neklausyti kitų nuomonių.
Nepacinka man...ta rašliava
Nepacinka man...ta rašliava
Riebaluotas straipsnis. Perdaug vartoja žodį LABAI. Ir tai ne pareigūnai, o caro samdyti budeliai gaudo grybautojus. 2 sav gasdino, smurtavo ir...paleido?... Ta mafja liudininkų nepalieka. Vieno verslininko jau 9 d. ieško giminaičiai. Nors lavoną radę, apsidžiaugtų. Bet jį pagavo toli nuo namų ir į namus nepristatinės lavono. Vietoje pakastų...koks čia vargas pakasti. Vargas gyvą paleisti.
Rusai yra nutautėję lietuviai, net Rusijos prezidento pavardė lietuviška, todėl viskas bus gerai.
@BLAIVININKAS Jie sumaišyti. Dar su totoriais, baškirais ir ordos palikuonimis susimaišę, žiauriai elgiasi. Puldinėja, kankina, užmuša...
Von pedokonsertavatos ir ruskiu xu ilaros
Pirmiausia reikia nekist b,,, io, kur šua savo nekiša ir nereikės myžt į batą
@Vycka ko kisi ir dar loji?
@Tai Aš kisu kur reikia, o loja tai šunys ir panašiai kaip tu bybiagalvi
@Vycka nuo taves svencioniene.
kodel nesusemia to viso rusisko meslo komentuojancio?
@Ka veikia tarnybos, mėšlas esi tu, besmegeni pedokonsevinis!!!
Lietuviai, kurie Ukrainoje kovoja legione yra žmogžudžiai kurie šaudo žmonės už pinigus. Jie tokie pat kaip vagner kareiviai. Ir man ne gaila nei vienų nei kitų kurie savo malonumui ir dektines pagerimo ir pinigų savo noru ir savo malonumui žudo žmones Sakykit kas jus pagimdė, ir auklėjo. Jeigu tu gintų savo tėvynę tu būtum didvyris, o dabar žmogšovys už pinigus. Ir motina pagimdžiusi tokį turėtų kas dieną melstis už jūsų nuodemes
@Petras ten ne zmones....zombiai
@Petras Saudo prakeiktus rusnacius putininius, kurie atejo i svetima sali zudyti zmoniu.
@Petras Teisingai parasyta pritariu
@Petras Dėja... jokios motynos nesimels. Kaimynas kaimyną muša. Kitas da prideda. Kitas irgi slapta padeda. Gediminaičiai susikalė. Pasimuš kaip per vestuves. Nusibrauks kraują ir pasibučiuos... ėjo lietuvis i Maskvą. Statė bokštus. O kai baigė statyti, maskvenai juos is draugų išmetė. Laiks nuo laiko buvusius draugus ir kaimynus pamušdami. Visi iki vieno kaimunai gavo zvezdy nuo pamaisyto ruso IVANO. Šiaip maskvėnams nepasisekė. Jie vieni liko mušeikos. Barbarai naikintojai. Kas dabar nori su jais draugauti? Išmetė juos is smelio dėžės. Kiti sėdi savo nameliuose, stebi ir tyli.
taip kankino tiek laike ir paleido ? baikit zurnaliugos isgalvotus straipsnius rasyti
@@ čia tiesa, Kaliningrado srityje tai atsitiko, rašė apie tai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų