Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Aha - Fima irgi pareme daugel ka:) O juk ja valdo Indeco, kuria valdo Zia Valda - Ziemelio kontora :) Och, kokie jie visi faini :)
2 Zabas
manai nejaučia konjunktūros ir nežino, kas spręs Valdovų rūmams skiriamų milijonų likimą? :)

šiaip reikia džiaugtis, kad kažkas paremia mažesnes partijas, nes 5% barjeras jas atriboja nuo valstybės finansavimo.

beje socdemai ir zuokininkai po rinkimų turėjo daugiausiai iš visų, po 1 mln. Lt. skolos. Zuokas turi visas sąlygas atidirbti lobizmu, o socdemams teks krapštyti santaupas arba įkalbėt tiekėjus laukti kol sušelps valstybė.
Pamineta, kad ""praejusiais metais pervestos" - tai ir iseina, kad 2008. Idomu dar, kad PST - AMB kontora - remia konservus :)
Na, man asmeniskai daug kas nezinoma is tu skaiciuku buvo, o analizei reikia ilgesnio turbut teksto. Del vieno tu esi teisus - reikia taisyti istatymus.

O visgi -idomu - kokiam velniui Lubiui reikalinga Lilijanos Astros partija :):) Dar man naujiena, kad jis Fronto komunistus remia. Keista ir neskanu.
VRK skaičiukai, perrašyti žodžiais, mažai ką sako. Beje, nepaminėta, bet spėju kad tai 2008 m. pervestos lėšos.

Kad dauguma "rimtų verslinykų" deda kiaušinius į skirtingus krepšius, aišku jau seniai. Kodėl taip daro - autorius neanalizuoja ir nepasinaudoja puikia proga priminti skaitytojams : laikas pagaliau taisyti politinių partijų ir kampanijų finansavimo įstatymą!

Finansuoti politikus turi ne verslas (uždrausti siūlyčiau ir fiziniams asmenims), o piliečiai, pvz. per savo sumokėtą GPM, kurio 0,5% gali būti skiriama išskirtinai politinei partijai. Poilitikai nusisuktų (bent šiek tiek) nuo verslo šulų, ir atsisuktų į piliečius, o šie įgautų teisę rinktis ir tuo pačiu taptų politiškai aktyvesniais.
Lubys ir Dujunutekana yra visas partijas nupirke del visko ir pinigo netur kur det.
Nemaniau, kad Lietuvoje tiek partijų :)

Skaitomiausios naujienos




Į viršų