Rašyti komentarą...
Jau koks šlykštus,nuvalkiotas ir apgalėtinas pasakymas " šluoja lentynas", kuris visur brukamas,beveik kasdien per TV žinias girdimas,straipsniuose panaudojamas.Tada turėtų būti šluotų pramonė labai išaugusi,krauti didelius pelnus.
Baisu skaityti, kai uzsiimama
Baisu skaityti, kai uzsiimama
reklama. Ar nenusikaltimas, kai reklamuojami papildai, vaistai ir vis primityviai gasdina, suprask, neliks. Tai daro ir prekybos centrai. Viena menesi apie viena vaista ar papilda, kita menesi apie kita. O nemastantys puola pirkti. Taip ir "šluoja". Bet nestebina.
Straipsnį pagal portalo vadovybės duotą schemą rašė antrakursė žiopla ir nepatyrusi praktikantė, nes puikiai matosi visos klišės ir šablonai, taip pat labai primityviai panaudoti visi klikbaitai. Sėskis, silpnas trejetukas.
Būtent,kad nešluoja,kam ta mažinanti simptomus chemija.Citrinavi arbatą,ir pigu ir sveika.Vartokit tai ką matot savo akimis ,bet ne neaiškius presuotus mitelius.
taip,butent sluoja ir skambina varpais,cia skambus pasakymai
Laiškas pakvietė kelionėn
Laiškas pakvietė kelionėn
@f Dėl šurmuliuojančios pirkėjų pasiutpolkės vaistinės atsitvėrė tylos siena.
Taip ir neparase kokia preke?nors pavadinime raso-gyventojai masiskai sluoja viena preke
Šiuo atveju žiniasklaidai reikia užčiaupti narsus,skelbimus,reklamas,ir kt. Žiniasklaidinį šlamštą ignoruoti,žmonėms aiškinti apie išsigimėlių sistemą,pagaliau pradėti ir patiems mastyti,nes pasaulis ritasi prarajos.
taip ir neaišku, ką šluoja ir ko trūksta, antrašte, kad skaitytų straipsnį apie nieką
Su tuo vitaminu D nuprotėjo,koks čia imuniteto stiprinimas,vien marketingas,juo nuo senų senkvės rachitas gydomas,prisirysit per daug,kalcio organizme bus perviršis,kalkėjimai prasidės
@Dzeduks Jo kad begtumem spėti nusipirkti,Gudrei mus duhin
Skaičiau, skaičiau ir taip nesupratau, kurią čia 1 prekę masiškai šluoja ir kurios padvigubėjo pardavimai. Ir ką čia norėta pareklamuoti, ar vitaminą C, ar vitaminą D, ar vaistus nuo kosulio, ar vaistus nuo peršalimo.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų