Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Šveikas bent neslėpė savo diagnozės, kad yra idijotas. Valdžia mūsų su savais nurodymais pralenkė ir Šveiką: kas svarbiau- kompetencija, protas ar lytis? Atsižvelgiant į brukamą genderizmą, gal siekiama kažko paslėpto- vyras, norintis vadovu būti, sakys, kad jo lytis yra moteriška. Ir kaip atskirti, kad nemeluoja dėl pareigų???
Viespatie, apsaugok nuo idiotu!
Viespatie, apsaugok nuo idiotu!
Sekantis zingsnis, - prisides trecia, ar 72-antra lytis, - ONO! Toliau cipavimas...
Kai darbiniesi, žiūrima į tavo CV, darbo patirtį ir reputaciją, tai kam tos kvotos?
Kas atitinka reikalavimus, tas /ta įdarbinami.
Kam kvotos priverstinės???
dėl bobų iš policijos pasidarė mentūra, iš vyrausybės - moteriausybė (iki šiol labiausiai nekenčiama), ir t. t. .

Dabar jų prikiš ir į aukštus postus, tarsi jų ten maža...

Kam vargti? Iškarto likviduokite postus ir tiek.
PAR yra kvota du juodaodziai vienam baltajam. Rezultatas - PAR is klestincios valstybes tapo Afrikos nusikaltimu centru. Valdininkas pagal kvota tai tas pats kas gydytojas pagal kvota, jis yra bet niekas pas toki nenori gydytis. LT eina i dugna?
Nesusitvarko sioje Vagin-Valstybej tai manot kad zmogos su dar viena skyle kune geriau susitvarkys?DEBILAIS GIME DEBILAIS IR PRAZUSTE.
Kuo tolyn tuo durnyn.
Tiesiog ,kvailas sprendimas ir kokio susivelusio parlamentaro,,ilgu metu sugalvota nesamone,kuria ruosiasi igyvendinti,valdzia didziosiose imonese pasiskirstoma pagal sugebejima vadovauti,zinoti imone ,jos visa balansa nuo buhalterijos,kolektyvo ir darbuotoju profesionaluma,tureti autoriteta tarp viso personalo,buti imones ambasadoriumi visauose klausimuose,komunikabilus,o ne tik moteriska isterika ir zvilgsis i (grazesni) vyra ,moteris gali buti tik(padaveja)ha,ha,ha...
šitos kvotos yra akivaizdi diskriminacija pagal lytį (visiška idiokratija). Pareigos turi būti suteikiamos pagal kompetenciją, o ne pagal lytį.
Matom, kaip bobos vadovauja. Užtenka LR bobiausybės. P.s. Gabrys, irgi boba.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų