Rašyti komentarą...
Nieko nuostabaus, paprasta ir aišku durnas nesuprantą, medikams daug darbo, jaunimas nesidomi, 1/2dalis serga nešioja karanovirusą žurnalistai po erdvę, 1/4 gyventojų suguldytą ligoninėse, pencininkų poliklinikų nelanko užtenka skambučio vidaus gydytojui, dalis gyventojų reiškią užuojautas. O emigrantai pretenzijas reiškią laisvės apribojimas. Taip treti 360 dienų sukasį ratu. "Gyvenk, kad mylėtum, mylėk, kad gyventum"
tesiasi, skiepyti po sesiu men, pradeda masiskai sirgti, ne visi lengva forma, taip gal ir turi buti, nes juk ir kalbejo svabas, kad pabaigos nereikia, kaip kitaip prastums nauja tvarka, ziurekite kokia dikriminacija pradejo taikyti vokiskas lidl, gal ne siaip sau jiems tik 4 pridare parduotuves
Taigi kosminė avis su dulke ką pasakojo? O kas gavosi? Piš!
Tuom ir viskas pasakyta, kad daugiausia serga ir virusa platina pasiskiepyje.
boba tas Čaplinskas. Jau dabar puola visus be išimties. Galiu pasakyti kad su GP žmonės yra labai atsakingi. Centruose nešiojo kaukes kai dar buvo tik rekomenduojamos, laikėsi atstumų. Na jei jaunimas susirenka baruose, tai reikia jiems tai leisti, nes jie pasiskiepijo ir sumažino savo sergamumą iki minimumo. Bet atimti iš jų gyvenimą dėl skeltanagių antivakserių, kuriems žemė plokščia ir nors tu jiems kuolą ant galvos tašyk, ji plokščia ir išliks. Vadinasi senolių apsauga būtina. Senjorams, ypač neskiepytiems saugotis reikia, o kitiems Čaplinskai duokite gyventi.
@kaip turgaus pats tu boba// Čiaplinskas sako tiesa o jus durniai vakseriai begot skiepitis tam kad laisvai vaikščiot daba mes jus iveiksim o jus su laiku nuo skiepu sirgsit baisiomis lygomis
Kaip leidžiat taip ir jaučiasi
ir kas per skiepas,kad žmogus negali jaustis laisvai? tolygu nesiskiepijusiam? tai ,gal laikas grįžti į normalų gyvenimą kaip dauguma šalių. ir nustoti Lietuvai vaizduoti išmanančiais.
@o kam skiepijote Tokie kaip tu ir atspindi daugelio vakserių portretą. Skiepijasi ne dėl to, kad sumažintų įvairias rizikas, o kad galėtų lakstyt visur kaip nuo grandinės nutrūkę. Ir čia pagal statistikas kalba tie "išsilavinę"..
@o kam skiepijote Kokioj čia tu šaly buvai????
Kas sugalvojo galimybių pasą bus teisiami
@Kostas tipo koloradinių vatuvkių teismas su kartuvėmis. Tokių pilna rosija motinėlė ir Ukraina. Ten tokie antivakseriai, kaip Kostas ne tik nesiskiepija bet dar ir biznį iš skiepų sertifikatų daro. Tai kuo mūsiškiai nuo tų skeltanagių skiriasi, niekuo. Bando visais būdais apgaudinėti valstybę ir grasina bei baugina.
Senoliai sako,kad korona yra tinginių liga-tenka su tuo sutikti.
Patys ir kalti, kad pasiskiepyje jaučiasisi per laisvai. Juk įkalėt į galvas, kad jie nebesirgs ir neužkrės kitų. O realybė parodė kitaip ir patys užsikrečia ir su kitais pasidalina
Į viršų