Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Istume, taip nužudė...maziau cia galvot...LOL
Te nesupyksta ekspertų ekspertai, bet nereik pasakot apie Japonų giraitę ar Amerikos tiltą, turim savų, bet reikia, matomai, eiti į mokyklas ir kalbėtis su internetų užzombintais paaugliais. Jie, galimai, prarado norą gyvenimui, nėra jokio tikro džiaugsmo, nėra kur padėti SAVE, tėvai dirba, kad neatsilikt nuo draugų, kaimynų, o jaunimas prie kompų. Atėjo į mokyklą - telefonus į dėžutes, grįžo namo - papietavo, padarė pamokas ir pirmyn į lauką žaist, dūkt, kad atėjus nebesinorėtų sėdėt internete. Ir aišku kalbėt, bendraut su vaikais apie viską. Raskit laiko tam!!! Juk yra draugų, kur vaikai sėdi kompe iki 3-4val.. ir eina po to į gatvę su nežinia kokia nuotaika!
rode. tv 3 tv pagalba.. susirado cuvakas internetiniu draugu kanadoj, pasiskunde, kad depresija, kad jautrus.. kazkas tokio.. jie jam pradejo siusti moteriskus hormonus, o jis juos leistis.. px, kad iki tol buvo normalus cuvakas, net susizadejes.. va taip lengvai paveikiamas jaunimas ir ar ju bedos jiems atrodo didziausios.. laukiantys egzaminai, depresija, nemeile.. teisingai istorija sako, kuomaziau sunkumu zmones patiria, tuo jie skystesni.. taip ir cia.. ukrainieciai uzsigrudine nuo savo 1000 dienu trunkanciu kanciu.. o kai kam, kokie nors artejantys egzaminai, issiskyrimai atrodo didziausia katastrofa, kuri veda i destrukcinius veiksmus, kazkoki pasidavima kovoti uz save, uz kitus, kad gyvenimas butu geresnis..
daugiau rašykit apie "širdį veriančias" laidotuves su balionais, nespėsit traukt lavonų
Blokuokit tiktok ir baiksis tos nesamonės
@Td eik skaityk kaip elgtis kai reikia pagalbos. gi parašyta didelė patyčių kultūra. Tai ką tu dabar darai???
@vardas.1 ; didelė patyčių: išnaudojimo kultūra, yra darbovietėse - tai [įteisinta] net [įstatymuose], pvz., studentų atliekamos praktikos. Verslinykai džiaugia pigia arba net nemokama darbo jėga. Tokia darbo jėga sukuria nišą tyčiotis iš dirbančiųjų. Nežabota korupcija ir visiškas [teisinis] nihilizmas, darbdaviams atriša rankas su darbuotojais daryti ką nori. Esant dideliam mobingui suaugusiųjų pasaulyje, negalima tikėtis, kad tai nepalies jaunimo. Pasibaigus "inkubaciniam" periodui (dirbtinai švelniam dėl GESTAPO), jaunimas drebiamas į suaugusiųjų pasaulį, kuriame patiria nežabotą mobingą ir išnaudojimą, natūralu, kad neatlaiko.
Taigi, jei norite pokyčių, visų pirmą, reikia naikinti GESTAPĄ, kad nebūtų sukuriamos dirbtinės inkubacinės sąlygos; visų antrą, reikia žaboti mobingą tarp suaugusiųjų (tam reikės žaboti korupciją ir [teisinį] nihilizmą).
tokioj geroves valstybeje nieko naujo ,kol valdzia ziures savo kisenes tol tas ir vyks ,nes kiti jiem dzin nera pinigu ,bet stadionus statyti brangiausius kad dar niekas europoj neturi tokio ,tai pinigu yra .
Pavyzdį rodo kad ir pralaimėjusi buvusi valdžia dar vis neatsitokėja po rinkimų kad jau neteko valdžios rengia ir rengia mitingus. Tai ir jaunimas nepasiekia savo pergalės ir neatlaiko smegenėlės įtampos tai ieško lengviausio sprendimo ...... reikia viską keisti
@Aha Deja, tuos mitingus organizuoja visai su politika nesusiję asmenys
Mano vaikystė labai gerai praėjo,ravėjau hektarus burokų laukus.juos paskui apdorojau.pauglė dirbau,ir man neigiamos mintys net nelindo.bet mane tai sutvėrė stipria,dėkoju senoliams už prievarstinį darbą.todėl aš dabar esu stipri,nepalūžus
O jus isitikinę, kad jie patys taip pasidarę? Manau, kad kažkas čia ne taip: pavartykite serijinių žudikų archyvas, gal kokių užuominų rasite, bet dabar jie gali būti išmanieji...ir gali be jokio smurto. Šeimai stiprybės iškęsti netektį!!!
@Nu kas dabar dedasi? kaip ten bebūtų - Lietuva jau ne vieną dešimtmetį "pirmauja" pasaulyje savižudybių skaičiumi
@Nu kas dabar dedasi? TAIP.BUTENT.NEGALI TO BUTI.KAZKO MUMS NEDASAKO.KAZKAS STIPRIAI SLEPIAMA.BLT VISA LT PRADEJO MASISKAI ZUDYTIS...PIDERASYNAS KAZKOKS.
@Nu kas dabar dedasi? Per daug teisių vaikams,paaugliams.Tėvai negali nubausti vaiko už nusižengimą,taip ir mokytojai.Ansčiau tėvų,bei mokytojų žodis buvo šventas.
Kaip padėti? Mažiau kalbėt apie tai ir viešinti viską, o dabar viešina per visus galus, o paaugliai prisiskaito, nelaiminga meilę patyrę ir bando atkartoti viską
@BBBa Na taip, kaip portalai aprašinėjo paauglio laidotuves, kaip įspūdingai balti balionai kilo... Dabar vėlgi, kas netingi, "dalijasi jautriomis žinutėmis". Lyg mirtis būtų kažkas nuostabaus ir sektino.
@taigi taigi tataigi anksciau irgi eidavom i laidotuves ...ziuredavom i lavonus karste po 3 dienas net!!!!..visi raudojo ,ejo nesini gelem ,poteriavo,net dyudu orkestrai buvo ir tokiu minciu nekildavo ,kad tai grazu ar dar kazkas..tai buvo skausmas!
@taigi taigi ir koks Lietuvos jaunimas laimingas net gyventi nebenori ir valdzia del to labai stangiasi
@taigi taigi Mokyklose del patyciu, moraliskai paveikti iseina is gyvenimo, turtingų tevelių vaikai daro ką nori, o aplinkui visi užsimerkia, atseit nieko nemato draugai ir mokytojai, nes jų teveliai mokyklų remejai
@BBBa kaip tik reik kalbet ,stebet ir netylet

Skaitomiausios naujienos




Į viršų