Rašyti komentarą...
O gal paskaičiuokite kiek sumoka mokesčių estai, latviai ir lietuviai? Tai kažin kas pirmauja....
@Burtai Mažiausiai mokesčių sumoka Latviai o daugiausiai estai o lietuviai per vidurį lieka
Latviai ir estai aplenke lietuvius minimalia alga iš tikro minimali alga Latvijoje yra 430, Estijoje 540, Lietuvoje beveik 395 o ne 555 čia tik ant juoko parašė kad darbinikai pagalvotų kad jie daugiau gauna už latvius ir estus:DDDD
@Tiesa Šiaip jūs suklydote su Lietuva. Latvijos ir Estijos MMA yra ant popieriaus 430eur ir 540eur, o pas mus 395eur yra į rankas, o ant popieriaus yra 555eur, tačiau jeigu pagal seną mokesčių sistemą mūsų MMA ant popieriaus yra 430eur.
Dėl to turim begalę psiaudo ekonomistų, kurie kuria teorijas, o gyvename, kaip ši...noje. Mačiuliai, Mauricai, geriau eitų griovių kasti. Ką jie gero duoda žmonėms ir Lietuvai?
Ką čia rasineja apie tą minimumą.kelia atseit po 10 eurų.o reklamos kaip už 100.parodykite nors vieną pardavėja kuri uždirba į rankas bent 500 EUR.na neskaitant jeigu varo viršvalandžius.kainos greitai su Prancūzija susilygina o alga kaip kokioje Zimbabvėje ar dramblio kaulo krante.(Afriką).
@Artūras Na Lietuvos oras yra beveik, kaip Afrikos, tačiau ne algos, mes gyvename geriau už daugelį pasaulio šalių, tik mūsų atlyginimai yra Rytų Europos lygio. Su šita problema susiduria visos post socialistinės šalys, nes Bolševizmas daugiau, kaip 50metų sustabdė Rytų Europos vystimasi. Ateis laikas ir Lietuvoje bus dideli atlyginimai, tik reikia laiko. Jeigu ne Bolševikų okupacijair ne socializmas mes gyventume, kaip suomiai, nes Suomija prieš karą irgi buvo agrarinis kraštas, kaip ir Lietuva.
Gryna nesamone.Ritames i paskutines vietas šimtamyliais žingsniais.Esam europoj jau prieš paskutiniai.Rumunai jau aplenkė,beliko tik bulgaram aplenkt ir slenksti pasieksim.
Gal reiktu geriau parasyt po mokesciu butu visiems aisku...
Tokį mciulei paleidę klyna šneka kam šnekėti nesąmones ,pasakykite tiesei šviesai Lietuva velkasi gale ,ponai gyvena rojuje o darbo žmonės ir pencinykai paskutinem skurde ir aiškiau negali būti !!!!!!
Ūkis auga, BVP kyla, o žmonių kišenėse skatikai, nes nei verslas, nei valdžia nelinkę žmogui mokėti už darbą. O kam, jei gerai dirba ir už tokį atlyginimą! Nei streiko, nei sukilimo, nei pilietinio karo nenusimato, tai galima lengvai ir toliau žmones ubagystėn užspaustus laikyti. Verslas klesti, plaukia milijonai, o kai reikia 30€ minimalų atlyginimą pakelti- apie bankrotą ima kliedėti ponai. Toks nenoras dalintis su žmonėmis, kad geriau tegul subyra valstybė, bet euro iš kišenės neišmes mūsų ponai. Ubagus prisimena kai reikia ginti Tėvynę, lupikų subines gelbėti. Bet ką čia bėra gelbėti? Nevertina nei darbingo žmogaus, nei pensijos sulaukusio. Nuo to laiko, kai litą pakeitė euras kainos patrigubėjo. Deja, atlyginimai dar net tų litais buvusių skaičių nepasiekė. Vadinasi, žmonės nuperka tris kartus mažiau iš savo aėlyginimų, nei buvo lito laikais. Euras tapo bevertis, lito lygio pinigas.
Ir vėl tik melas kaškoks prakeikimas jie apie savo pajamas kalba čia tik valdininkai politikai maudosi piniguose ir tičiojasi iš dirbančiu žmoniu laiko kvailais o apie pensijas baisu ir pagalvoti kapeikos bet jie gyvena kaip kitam pasauli plėše iš žmoniu nebaudžiami kada tas baiksis
Pajuokinat, jei verkti nesinorėtų...
Ir pagal ką skaičiuojama? Iš kur aplamai jūs tuos skaičius traukiat
@Lia lia Perkaitusios galvos jų. Senai jų nesamonių neskaitau, nes norisi verkti. Ir kas jiems atlyginimus moka?
Į viršų