Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Parode moteriskaite savo tikraji veida....
Nors niekada jis pasleptas ir nebuvo.... :)
Kas cia darosi, kad paskutiniu metu susikurvina tokios anksciau laikytos nepajudinamomis Dorybes Tvirtoves? Pirmiausia krito Filomena Taunyte (88m.), atvirai stojusi vaikpisiu pusen, o dabar stai intymiu sms zinuciu voratinklin isivele ir liberalas Gintaras Steponavicius (netoli 50), panores tapti (...)ekspertu ne tik pedagoginiuose, bet ir intymiuose reikaluose. Kas sekantis?
tai kas cia tokio as visom mergom siulau pasimylet cia normalus dalykas. inai gal is menulio iskritus ar po kamazu buvo palindus
Ministre, tai jums garbės tikrai nedaro.
Matomai buvo susitarę susitikti viešbutyje, bet kai Steponavičius suprato , kad panelės neis prastumti į rinkimų sąrašus viskas ir pasibaigė, panėlė dabar keršija.
švietimo ministras nepageidautinas?Tai nėra pavyzdys vaikams savo galimu nesusivokimu ir atsakomybės stoka?
Na,kokiu kampu pažiūrėsi ir iš kieno varpinės,o Švietimo ministro moralė neatitinkama einamų pareigų. Gal ir specialistas kaip vyras tas G.Steponavičius su moterimis ,kaip pameluoti,pamyluoti,bet tada neik ministrauti ar klebonauti. Blogai kai per užpakalį vyras valdo galvą. Duobė.
kas atleistina eiliniam pilieciui, nedovanotina ministrui, ypac svietimo...
...nereikia sekti pasakų,kuris arklys neėda avižų,pasiseilėjei pamatęs gražią moterį,o dar gerai nusimanančia apie seksą,tuos kvieti į viešbutį.Nors reikėjo kažkiek pagalvoti,kokias užimi pareigas ir kaip gali nutikti.GĖDA.
tai apie savo reputacija vyrukas nesusimasto? Cia kaip, viskas tvarkoj?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų