Rašyti komentarą...
Geriau tegul meldziasi uz vaikus, kurie patiria smurta, prievarta ir patycias, kad tokiu butu kuo maziau. Tegul meldziasi uz moteris, pries kurias smurtauja ju vyrai, kurie rekia, kad yra uz tradicine seima. Tegul meldziasi uz motinas, kurios turedamos suaugusius vaikus yra ju uzguitos ir isnaudojamos, uzuot gavusios parama is savo augintu ir myletu vaiku.
Už visus tikri vyrai gerbiami, o policija mėšlas.
Kuo mažiau tauta turi tolerancijos ir meilės artimam, tuo ja lengviau manipuliuoti. Ką ir rodo įvykiai: supriešinimas, skaldymas ir susidorojimas. Iš esmės, šie žmonės kovoja už savo teises, kaip ir vadinami antivakseriai. Ir tai, kad vienus vyriausybe palaiko, o kitus baudžia, daro mus įrankiais jos rankose. Reikia reikalauti pagarbos konstitucijai, o ne rietis tarpusavy.
Katalikų bažnyčia iš esmės yra paremta tik eisenomis, procesijomis, demonstravimusi. Aktyvi propoganda ir viešinimasis yra kertinis bažnyčios veiksmas. Bereikalo šie katalikai tepa kitus tuo, kuo patys smirdi.
Sveiku protu nesuvokiamas savęs negerbianciu beprotiškai paradas.laima
Nesusilaikysiu. JAV ir kitur jau seniai dirbama ties tuo, kaip nutraukti šią genderizmo nesąmonę, nes buvo pamatyta, kokia tai žalą neša žmogui ir visuomenei, na, Lietuva kaip visada atsilieka arba pataikauja.
Prisišauks jie ne teisių,bet visiškos neapykantos i netoleravimo su savo demonstravimais.
Iš vis suprantat ką parašėte pavadinime
1 Pt 2,9
9 O jūs esate “išrinktoji giminė, karališkoji kunigystė, šventoji tauta, ypatingi žmonės, kad skelbtumėte dorybes” To, kuris pašaukė jus iš tamsybių į savo nuostabią šviesą.
Egzorcizmas labiau tiktų , na bent jau gerokai pakrapykite šventu vandeniu kai pro šalį eis
@Manau geriausia būtų iš gaisrininkų žarnos pakrapyti, gal narkušos išsiblaivytų ?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų