Lenkų lektorius Seime pasitiko abortų draudimo priešininkai

Publikuota 2008.04.17 18:02

Antanas 2008-04-18 12:43:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Abortų klausimas yra susijęs su tam tikru tikėjimu bei moraliniu nusistatymu. Negimusio kūdykio gyvybės klausimas nėra vienareikšmiškas - panašiai kaip ir kiaušinio iš kurio gali išsiristi viščiukas . Nors morališkai aš esu nusiteikęs prieš abortą, aš kaip vyras galiu tik susilaikyti. Realus apsisprendimas ir paskutinis žodis šiuo klausimu turi būti moters, kuri turės gimdyti tą lauktą ar nelauktą kūdikį. O šis įstatymas būtent atima iš moters tą (Dievo duotą) pasirinkimo teisę. Svarbiausia, kad toks įstatymas visiškai nereiškia, kad tai kaip nors paveiks, žmogaus nonorinčio/negalinčio turėti vaikų laikyseną/moralę. Atsiras tik bereikalingas moters/gydytojo kriminalizavimas bei pasaulį išvys daugiau nenorimų/nelaukiamų vaikų, kurių ateitis visiškai neaiški. Iš kitos pusės, moteris tvirtai apsisprendusi pasidaryti abortą atras būdų jį pasidaryti. Tik šiuo atveju tai bus nelegalu, nežinia kas jį atliks, padidės moters rizika būt suluošintai.   ATSAKYTI
dr. Jonas Ramanauskas [email protected] 2008-04-18 02:51:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Grieztos savo nuomones neturiu. Tuomet galiu sau leisti vadovautis kitu nuomone ir poziuriu. Kazkada Oskaro Mislasiaus, didzio ateities matytojo, knygoje "Trecdalis atskilusio menulio virs Lietuvos" perskaiciau tokias pranasystes del Lietuvos likimo.
Jei nori Lietuva islikti kaip Valstybe ji turi:
1) Nesusideti su lenkais;
2) Nedaryti abortu:

Taigi abortu klausymas yra tautos ir Valstybes islikimo klausimas! Na kaip matome lenkai ta pries 15 metu suprato, laikas ir mums suprasti.
Man atrodo, kad sios pranasystes yra tyras zvilgsnis i ateiti!   ATSAKYTI
negi mes norime irgi tokiais buti?!?!?!? 2008-04-18 00:33:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
" kai kurie medikai įsitikinę, kad draudimas moterims nutraukti nėštumą pažeistų jų teises": visa likusi Europa, o ne " kai kurie medikai" .... Kaimieciai tie lenkai, negi mes norime irgi tokiais buti?!?!?!?
Atgal i Vienuolio "Paskenduoles" laikus?   ATSAKYTI
As 2008-04-17 20:14:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Parlamento rūmuose Vilniuje ketvirtadienį surengta diskusija..."
"ant Europos Sąjungos informacijos centro durų buvo pakabintas skelbimas, kad vyksta uždaras renginys"

Is serijos mes vienminciai diskutavom? Kvieciame diskusijai, taciau ji bus uzdara ir jusu neisileisime :) O po to bus Seimo pranesimas, kad buvo diskutuota apie abortus ir visi pritare ju uzdraudimui :)   ATSAKYTI
ieva n 2008-04-17 18:34:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
moterys turi teise pacios rinktis. Gerai kad protestavo.   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų