Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vaitkus baisesnė grėsmė nacionaliniam saugumui negu maša i medved
skelbiasi visažiniais ,kas ir kodėl balsavo už Vaitkų,o tai buvo pavargusių žmonių protestas,tų ,kurių balsas valdančiųjų nepasiekia. Buvo pasirinkti ir kiti nepadlaižiaujantys kandidatai.
SITA valdzia savo darbais ,retorika noredami sukelti kara daugeli zmoniu
vercia mastyti ir palaikyti E.VAITKU tauta atsibunda ,ir vaitkaus
kalbose .programoje nebuvo rusu palaikymo viskas uz LIETUVA
kai nebrendyla patenka į peraukštą jam postą, jis negali užmiršti vaikiškos pasakėlės- dangus griūva
Girdėjau ką pexėjo vaitkus per šeimų sajudžio mitinga nukvakes senis ,patinka nukvakusiems.O rusams patarimas jei miela rudija pardiduokit ką prigyvenot ir į tėvynė šaukia koloborantus sugrįšti.

Galėjo būti suklastota apie 800 tūkst. rinkėjų balsų

@Laisvas•info Čia nėra kalbų. Balsai buvo suklastoti! Bet viska stums su buldozerių
Ne Vaitkus čia problema, o kaip sakoma "vaitkolakiai", kurių priveisė pati valdžia. Jei galvojate, kad požiūrį į Rusiją pakeisite uždrausdami televizijas ir uždarydami sienos perėjimą, tai klystate. Užingridais jie netaps.
@che che ko jūs tikėjotės-dauguma jų anos sistemos veikėjai ir mokiniai, triedžia į kelnes, nes bijo, kad bus nustumti nuo lovio, užtai ir kelia paniką
Ko ger JAValkatyno ambasadorijos klozete isgaudytos,spalinuku,aqskaridziu pavidale?Neapgaudinekit nei saves nei kitu-FEIKASKLAIDININKAI.
Su skaudančia širdimi pasitinku galimą I. Šimonytės pralaimėjimą. Niekaip negalima susitaikyti su mintimi, kad intelektas pralaimėtų vidutiniokams. Worst nightmare.
@Su taip rinkėjai įvertins veiklą.Taigi.
@Su man irgi gaila tos pagyvenusios moteriškės, kur jai reiks dėtis , jei aukštas ir gražus atmes naują kabminą-suės ją lansbirbiai su visom išmatom
gėda klausyti kad tai p.Vaitkaus fenomenas, joks fenomenas tai dalis rinkėjų taip įvertino valdžios veiklą.
@tai tikrai keistas fenomenas, tiek metų ant piliečių kakojo ir jie kentė, gal tai ir yra vadinamas Stokholmo sindromas, bet rods, kad vyksta pasveikimas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų