Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
durnesnio loxo komentaro nesu skaites
nejuokink is kur pas tave tokios info apie garsius valdzios atstovus???:) pjauni ir atrodai kaip loxas. Kas tu toks, kad zinotum tokio lygio info??? Nebaxurauk internetinis kirmine...:)
kokio velnio tie zurnaliugos ir spauda loja ant tu banditu- as tikrai ne uz juos, bet visiems aisku kad kriminalines seimos neegzistuotu be valdzios ir policijos "stogo".
Visi varo ant daktaru, tulpiniu ir gaidjurgiu - kurie jau nebeaktyvus ..
Labai idomu kodel niekas nieko nedaro Agurkiniams?- ar irgi leis jiems 10 metu pasisaudyt , uzkast kelias desimtis lavoneliu ir tada kai jauni nustums juos i sona teisesauga uzssims jais?!!!
KLAUSIMAS DAILIUI DARGIUI- kodel tavo knygose nera nei vieno valdzios atstovo pavardes? as turiu konkreciu duomenu kad jie susije su nusikalteliais! NUstok malt suda ir pardavinet nuvalkiotas istorijas ir kriminalines statistikas.
o kur tie turtai? :) Seni treningai ir supuve kancarai?:)))
bet uztat tam spoileriu kepejui isejo i nauda ..pabegoi ichicaga ir dabar sekmingai verslauja..gerbiamas zmogus VYGA
nu ,kad Matui sunkiai sekasi tai tik nereikia....
ot buvo laikai - smarkus vyrai ir ju veiksmai :)))

Skaitomiausios naujienos




Į viršų