Rašyti komentarą...
Reikia leisti autonaziją ir tai atlikti oficialiai.
@Vardas nuvez tave i slauga ir per savaite padarys tau autonazija ir bus viskas oficialiai
Žmonems už globa mokekit visą parą išbūna, pinigų yra bet nežinia kur jie nukeliauja, į kokias kišenias.
Laukia zmoniu iš naikinimas priverstinai
@Jurgis Kur mokeisi rašybos meno?
Būtų šaunu jei tą darbą su sergančiais seneliais padirbtų visą kadenciją valdžios žmonės.Kokie tada būtų slaugytojų atlyginimai?
Labai aktuali tema.Padėti sunkiai sergantiems seneliams.Išgelbėti artimuosius nuo rūpesčių naštos.Tai turėtų spręsti ne tik šeimos nariai,bet ir Valstybė.Juk tai jos piliečiai sunkiai sergantys.Atidirbę įvairius darbus mokėję mokesčius.Padėti kai tikrai ateina ta sunkioji valanda.
Tik pirmyn ir kardinaliai darykite pertvarka tose istaigose uzteks marinti zmones pradedant nuo vadovu baigiant plastmasiniais podukais. Ir nedejuokite istaigu darbuotojai arsiras geri vadovai ir gera tvarka bus
O aš, kaip dirbanti privačiuose slaugos namuose, negaliu susilaikyti neparašius apie tai, kokių "fainų" artimųjų būna, kurie tyčiojasi iš slaugančių darbuotojų, kelia balsą, taip tikėdamiesi "užtikrinti" geresnes paslaugas... Nesileisiu į detales, bet tikrai daug labai bjaurių artimųjų yra, kurie realiai tuo tik kenkia savo tėvams. Būna senukas bendrauja patenkintas, viskas jam gerai, bet negerai artimiesiems... O realiai, labai dažnai būna, kad namuose tam žmogui buvo kur kas prasčiau su tais mielais artimaisiais!!!
Dabar ir taip be visi papuola i ligoninę ipačt iš rajono ,kas dabar jų laukia?
Rašo , slaugydami patys susižaloja sveikata ,o personalas ne . Labai klysta ,kaip reikia dirbti su virš 100 sverenčiais ligoniais. Nanuose turi viena , o slaugoj 50 .
Plakete liežuviais Veryga ,klykte klykėte,šimonyte ateik apsaugok mus nuo Verygos ,ir štai gavote dvigubai ir Dulkį ir Šimonytę ir visą krūvą nevykėlių ministrų ,kurie nuo jūsų visų tvorom apsitvėrė,ir visa kita kas vyksta jiems giliai px :)
@Puiku, Pritariu

Skaitomiausios naujienos
Į viršų