Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai ,kad tie vaikai Amerikoje.
Tai kad straipsnis neteisingai pavadintas. Jei gerai suprantu, tai reikia straipsnio pavadinimą koreguoti: reikia rašyti "...apie savo sūnų NEtarnavimą...." . O šiaip jau "žymiajai" pedagogei reikėtų pasakyti, kad tai, kas yra svarbu žmogui asmeniškai, gali būti visiškai nesvarbu Lietuvai ir atvirkščiai :).
ir as savo sunu neleisiu i tarnyba. Nera cia ko
Hmm...IR taip šneka užsienio reikalų ministro žmona, moteris užsiimanti jaunimo švietimu? Kažkaip neskanu....ar jau taip ant visų dėję, kad galima elgtis kaip šauna į galvą? Na po tokio pareiškimo manyčiau eilinis jaunimas irgi gali elgtis kaip tinkami kariuomenės klausimu, jei jau tokį toną tokie žmonės užduoda.,.cinizmo viršūnė ir tiek...liūdna...
"Leiskite man surinkti kareivių kuopą iš elito vaikų, ir kitą dieną karas pasibaigs".
Auginau :mamytuką": pagrandukas, viskas leidžiama, išpopintas, ant lėkštutės padėta. Buvo šauktinis, tarnavo Rukloje. Žemai lenkiu galvą su didžiausia pagarba sakau Dėkui, mano sūnus vyras, praėjo vyriškumo mokyklą. Neišsukinėkit sūnelių, jie Privalo būt šalies patriotais ir tik kariuomenė to išmoko. Į mokslus galima ir vėliau, nors gyvenime gerus postus užima "glušai", įdarbinti pet " švogerius"
@Jūratė o kokia prasme buti patrijotu? cia atgyvenusi praejusio amziaus savoka, kaip sakyt opiumas runkeliams. na imkime pavyzdi, uzaugo jaunuolis, jam 18, kad ji uzauginti, tevai isleido kruvas euru - mokslams, pratyboms, korepetitoriams, medicinai, darzeliams. visa tai kaip ir turejo buti valstybes suteikta veltui, bet realiai tevai uz viska moka ir labai daug. taip pat didele tikimybe kad kente patycias, oficiali statistika, 1 is 3 vaiku kencia mokykloje patycias. kodel jis turi buti patrijotu? jo tevai, seneliai taip pat negali gauti geros nemokamos sveikatos apsaugos, visur eiles po 6 men ir ilgiau, pensijos juokingos. jo mokytojai dirba uz grasius, daugumai issukis iki juros nuvaziuoti. valdzia saiposi is eiliniu, vadina sunauja, komuniagomis, broileriais. vat kai valdzia nustos saipytis, kai galesi greitai ir nemokamai gauti medicinine pagalba, mokyklose nustos saipytis ir zaloti jaunuoliu psichika va tada bus galima kalbeti apie patrijotizma. o dabar patrijotas = idijotas.
@as Tai keiskit tą tvarką patys.Stena,piršto nepajudina ir nepatenkinti.Važiuokit iš Lietuvos.Juk,kas juos tokius išrenka,kas leidžia jiems tarpusavy rietis ir pasiimti už tai tokius atlyginimus.Kas leidžia Austėjos verslui gauti Valstybės finansavimą? Verskit valdžią,eikit patys ir darykit tik gerus darbus.Padarykit,kad ponų vaikai eitų į rekrūtus.Juk Demokratija,ponai eina tarnauti liaudžiai !!!
Nusileisk ant Marijos žemės "gerbemoji",ir aplamai tyletum,tavo vyrelis tiek šu savo senelių PrisYko,kad dar kelios kartos srebs. Jūs toks elitas,kaip mano šuo baleto artistas,ir tt...
Šypsena jų abiejų ne vietoje o jų vaikai turėtų pirmose gretose būti ne tik kariuomenėje, bet jeigu prireiks kare.Taip atrodo patriotų vaikai.
@Kar. Prisisvajuoja
Kažkaip karo Ukrainoje fone šios moteriškės pasisakymas liūdnai ciniškas. Štai ir išlindo kas yra kas Lietuvoje. Ar neturėtų diedukas su anūku kažkaip visuomenės atsiprašyti už šeimos nario išsišokimą? Ar ši šeima tame nieko blogo nemato?nors koks skirtumas....nuomonės kurią šis pasisakymas suformavo nepakeis jokie atsiprašymai
Eikit ant bybio laivai jus neraliuoti nieks cia netarnaus nešunys mano vaikai...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų