Rašyti komentarą...
Žmoga viena pavardė visai tautai
Žmoga viena pavardė visai tautai
Vienas žodis ŽMOGA visiems be išimties ir jokių problėmų
Nu jei vyras Šarka, tai dar pagalvočiau, bet kai bobos pasirenka tokias pavardes kaip Suodaitė, Urbonė, Pocė, tai jom gavas reikia gydytis
mutacija turi tiesioginę įtaką ne tik biologinei lyčiai nustatyti, vargšai, gamta -žiauri, tikslinga apriboti , nes tai kaip matematikoje 2+2=4, o šitiems nekiek noriu. Rezultatas visuomenės katastrofa
tiek susimaišė,kad grinakraujų lietuvaičių liko,matyt,nedaug.Jūs pažiūrėkit kiti kaip vertina tautinį paveldą,lenkai drąskosi dėl brūkšnelio ar taškelio ant raidės,rusai ar darko savo pavardes,o mūsų tuštutės tik ir žiūri ,ką dar iš ko pasiskolinti ar dar nežmoniškiau padaryti.
Vyras ir moteris nebesiskirtų?
Vyras ir moteris nebesiskirtų?
Tai sekantis žingsnis - aptašyti visus: moteris aukščiau bambos, vyrus - žemiau bambos? Tada tikrai mažiau skirtųsi. Tų pavardžių suvienodinimas - tik vaikų žaidimai. Reikia rimtai į suvienodinimą žiūrėti
Čia viskas aišku, leisbos turės vyriška pavardės galūnę ir galės vadintis tėtčiu, vietoj armonikaitės bus akordeonas
@Vladas išgelbėtų nuo neturėjimo ką veikti.
Veikt gal ten nėra ką?
LR naikintojai.

Gintaras Furmanavičius
2 val. ·
Aš jau pragyvenęs labai įdomų ir spalvingą gyvenimą, bet vis džiaugiuosi, kad jis mane pastoviai kažkuo nustebina.
Ir pastaruoju metu nepaliauju stebėtis, kaip vyniojasi švenčiausia ir skaidriausia mums Nepriklausomybę iškovojusi buvusių ir naujųjų komunistų partija, kai jos veikėjas įkliuvo į dešimtmečio skandalą.
Įkeliu savo pavyzdį, kai man buvo pareikšti įtarimai ir po vienos vienintelės apklausos byla buvo nutraukta. Tai nesutrukdė sisteminiam pupuliukui jau antraštėje nuteisti mane. Apie jokias nekaltumo prezumpcijas ar atsiprašymus net minčių nebuvo. Aš tą pamenu ir tikrai to nepamiršiu. Aš kantrus, bet turiu puikią atmintį.
O dabar su įkalčiais papuolė šventosios partijos staigtelis. Staiga buvo prisiminta daugybę metų niekam netaikyta nekaltumo prezumpcija, kurią prisiminė net ir panelė Pečeliūnaitė:
„Tad kam prokurorams reikėjo tokio viešumo, jei teisingumui vykdyti jokių kliūčių nebuvo? Ir kodėl per savaitę buvusio politiko prokurorai nė neapklausė, jei tyrimas jau toje stadijoje, kai jį tęsti trukdė tik Seimo nario teisinė neliečiamybė? Pagaliau, ir svarbiausia, ar pati prokuratūra paiso nekaltumo prezumpcijos, ar kaip tik atvirkščiai – tyčia meta Bartoševičių visuomenės Linčo teismui?”
Jūs, idiotai, nelįskit prie pavardžių
Jūs, idiotai, nelįskit prie pavardžių
Su tų asilų siautėjimu reikia pagaliau baigti. Jie išdarkys lietuviškas unikalias pavardes tiek, kad iš jų nieko neliks. Laisvės partijos mankurtams nieko švento nėra - nei šeimos, nei pavardžių, nei lietuvių kalbos. Jie ir savo motiną parduotų, kad tik už savo nesąmones iš tokių pat debilų gautų balsų per rinkimus. Su Laisvės partija reikia baigti, ji turi būti paskelbta antivalstybine, antilietuviška, antitautine organizacija, kuri siūlo viską, kad lietuvių tautos neliktų: paleistuvavimo propagavimas, narkotinių medžiagų legalizavimas, lietuviiškų pavardžių išdarkymas yra nusikastama veikla ir turėtų būti priimti atitinkami sprendimai. Gana žiūrėti kaip mankurtai, nesuvokiantys kuo gali baigtis jų kvaili žaidimėliai, laisvai siautėja Lietuvoje. Gana nieko nedaryti. Nes žmonės išeis į gatves ir išneš su šakėmis iš Seimo visus tuos vaivorykštinius nusikaltėlius, kurie dabar jau ėmė kėsintis ir į lietuviškas pavardes. Nesuprantu, kodėl iki šiol tyli prokuratūra ir negina Lietuvos nuo šių siautėjančių vaivorykštinių besmegenių.
,, Pudelės,, partija griebiasi paskutinio šiaudo, kad visai nepriburbuliuotų, rado pavardžių kabliuką ir dabar žvejos rinkėjų smegenyse.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų