Rašyti komentarą...
ZIUREKIT ....VILNIUJE , OLANDU GATVEJE PASTSTYTA KELIU KVADRATU STOGINE DVIRACIAMS BERODS UZ....37.000 EUR....ISNOMUOTI VILNIAUS SAVIVALDYBEI PRIKLAUSE, PALANGOJE PRIE BOTANIKOS PARKO ESANTYS ,POILSIO NAMAI MOKANT UZ KVADRATA.....0.36 CNT...VILNIUJE KORUPCIJA KLESTI PER VISUS GALUS IR NEBESISLAPSTO O MUMS METAMAS KAULAS----BALTARUSIJA...KOVOKIT O MES CIA TOLIAU VOGSIM.....AR PASTEBEJOTE KAD NUO 2016 METU VILNIUJE NEBEVYKDOMAS JOKS KIEK DYDESNIS INFRASTRUKTURINIS PROJEKTAS NORS MIESTO BIUDZETAS NUO TO LAIKO ISAUGO BEVEIK 3 KARTUS!!!!!!!!!!!!! JUMS NEKYLA JOKIU KLAUSIMU ???????? NET ELEMENTARIAI NEBETVARKOMOS GATVES....KUR VISI PINIGAI NUSEDA ?????GAL PAKOVOJAM UZ SAVE PRADZIAI ??????
BALTARUSIJA REIK PALIKTI RAMYBEJE NES LIETUVA TURI SPRESTI SAVO DYYYYYDZIULES PROBLEMAS SU PANDEMIJA...SKIEPIJIMAS JAU SUZLUGDYTAS NES TOKIAIS TEMPAIS JIS TESIS 4 METUS....EKONOMIKA...PANDEMIJA ZLUGDO SMULKIUOSIUS VERSLININKUS NES .....SKIEPIJIMAS ZLUNGA...MIRCIU NEMAZEJA....O MUSU VALDZIOS DEMESYS NUKREIPTAS I BALTARUSIJA...SKELIA JAI SANKCIJAS IR.....NUKENCIAME MES !!!!!!! CIA TAS PATS KAS SKLEBT SANKCIJAS IR ANT KERSTO SUBOMBARDUOJAM KAUNA.... :-D
vatnikai loja o sadistui lukašenkai greitai liks tik pasikarti nes putinui jis taps jau greitai nereikalingas.
@xxL Užsičiauk klumpakoja žiurke! Tau šikti iki vatniko kaip peškom iki menulio!
Uboge, taupik malkos!
@SS hai Klausimas:
- Kuo skiriasi Lietuvos rusas nuo ruso?
Atsakymas:
- Lietuvos rusas savo tėvynę, savo pilietybę ir savo pasą iškeitė į riebesnį mėsos gabalą!
@SS hai ss hal tu tikrai vis dar esi trečioje klasėje? vata yra vata, nei išsilavinimo nei tamponams tinka.
@xxL ZIUREK...GAL PASIRUPINAME PIRMA SAVO ZMONEMIS....PASISKIEPYJAME KUO GREICIAU, TVARKOMES EKONOMIKA IR KAI VISKAS BUS CIKI CIKI , KAI GALIMA BUS PARODYT...O VA LIETUVA PAVIZDYS KAIMYNAMS...IMAMES BALTARUSIU....O DABAR TE JIE PATYS SPRENDZIASI SAVO REIKALUS PATYS KAIP IR RUSAI. LIETUVA SU TOKIA MIKROSKOPINE EKONOMIKA IR PARTIZANINE KARIUOMINE TAS SALIS GALI ITAKOTI TIK KAIP BLUSA....JIE NET NEKREIPIA I MUS DEMESIO NET LUKASENKA....NEPASTEBI MUSU
lukašenka tai putino panaudotas prezervatyvas kuris jau smirda ir greitai atsidurs savartyne.
@xxL Rošk ir tu savo užpakalį.
@Gintaras vata Gintaras, o tu gal savanoriškai užpakalį omonui dalinai Minske? patiko?
Myliu Russija, Baltarusija ir Ukraina ,šitos šalys kartu bus imperija,šlovę Putinui. Laukiu nesulaukia,kada kariauti pradėsime,aš nusipirkusi gėlių ir pasakysiu ką akupantas,kodėl taip ilgai iztrukai
@Prieš korupcija Google vertėjas išvertė TRAGIŠKAI!
ТРАГИЧЕСКИЙ перевод Google переводчика.
Вонючий русский имигрант, собирай манатки и физдуй на родину, пока тебя насильно туда не отправили. На твоей родине эти твои фантазии послужат молитвой простить тебя за то, что за жирней кусок мясо продал русский паспорт, русское гражданство и страну своих предков.
@Уроду Tu!! Marionetė, pridenges savo plika užpakalį užsenio pinigais.
Užsičiauk žiurke!
@Уроду
Meilė savo protėvių šaliai per atstumą su mėsos gabalu nasruose APSOMOKA LABIAU, tiesa?!?
@Prieš korupcija tipinio kacapo-vatniko viltis, laukia nesulaukia karo. Tik vatnikui ir putinui karas yra romantika, o normaliems žmonėms tai skausmas ir netektys.
@xxL Va būnent čia to karo ir reikia. Nesidairyk kas darosi pas vatnikus, o atsimerk ir pažvelk tikrovei į akis. Jei žmonės tik girdėję apie stalino žiaurumą, tai še tau turim savo genocidą, ir „staliną“.
@xxL dar vienam vatai kakariekų karo labai reikia. Tai ko čia Lietuvoje laiką gaišti, varyk į kacapyną kur galėsi už putino milijonus Donbase nudvėsti.
Ko neparasot apie laisves bangas savo "demokratijos" virsunej (jav), ar nyderlanduose, ar prancuzijoje, ar lenkijoje, ar cekijoje??? kaip ten valdzia ziauriai tvarkosi su taikiais protestuotojais. O siaip baltarusijoj jau senai ramu ir 50-60% baltarusu net nezino kas ta cixanovska yra tokia.
@DDD vatnikai loja reiškia putinui skauda :))) gav gav :)))))
@xxL Tau smirdantis šiaudinių stogu, bekialnis dramblis-vatnikas, dar prispaus odega. Ne losi, smulkūs šakalas, o kouksi.
@xxL Kadangi su lietuvių kalba pas tave prasti popieriai, tai:
Высранный где то в чужой стране, пропивший русское гражданство, проевший русский паспорт ты даже родины НЕ имеешь и такая мразь пытается кого-то учить...
@xxL vatnike Šiaulietis, tau tikrai šizofrenija nes tu tai ss hi, tai Šiaulietis, tai Kakariekū :))))) alkani šunys visus puola, tai vatnikams užsuko kranelį kad taip garsiai loti pradėjo ar patys mato kad KGB projektėlis sulūžo?
@DDD Šito reikėtų paklausti ministro gabriuko py.....ko. Atsakymas būtų mekeke. Amerika OK! Čekija OK! Viskas OK! Bet bulbaškė pasakė ten viskas cbujovai. Ten diktatūrą, o Lietuvoje laisvių laisvė.
Pritaru komentarui Slibinui kol bus batka bus tvarka o ateis tokie kaip Lanbergai tai verk krokodilo asarom bus viskas isvokta ir privatizuota
@Tiesa Tai vietoj to, kad verkti krokodilo ašarom, gali išvažiuoti ten, kur tau tvarka. Betgi tavęs neišvarysi! Koks neatitikimas! Vadinasi tu sąmoningai kažką turini!
@Tiesa komjaunimo Tiesa tau tvarka kai merginas policininkai bananais prievartauja? jei nori galiu tau tokią tvarką padaryti, bet esi bailys todėl slėpsiesi ir toliau po maskolių mėšlo krūva.
Aš siūlyčiau atiduoti bulbašam senį Landsbergį, mums laisvę iškovojo, tegu ir jiems iškovoja.Reikia padėti kaimynams.
@Algis o savęs sadistiniam omonui pasiūlyti nenori? tipinis homosovietikus, siūlo kitą bet ne save.
Pas juos covid 19????
Svieta važiuok namo kaip navalnas, batka gailestingas duos 5 žvaigždučių viešbūtį. Nebegivenk iš lietuvos mokesčių mokėtoju pinigų.
Į viršų