Rašyti komentarą...
eiliniai žmonės,kurių artimieji žuvę už Lietuvos laisvę,tapome KGB palikuonių ir įvairių mažumų vergais,turime tylėti ir nuolankiai nulenkti galvas prieš jų keistą elgesį ir patyčias.
tiesos baimė klesti, niekur nuo sssr nedingom
Ivanov čemodan damoj
vargšė ir tiek. Atsimenu,kaip vapėjo,kad su ją norėjo susidoroti dar pradžioje Nepriklausomybės. Kas jai tą kalbą rašė
Šličytės asmenybė dabar
Šličytės asmenybė dabar
@Senutė jau kažin ar ką nors domina. Patyrusios advokatės politinė karjera nenusisekė. Galbūt tokiu keistoku būdu ji nutarė pagaliau atsisveikint su konservom. Kažkodėl nepritapo dabartinėse partijose nė vienas sovietmečiu garsus advokatas.
@Senutė 30 -40 metų visi būsit senučiukai,kuriuos stums į užribį,bet daug kas pamiršo ar net nežino,kaip su ja ir Čiapu stengėsi susidoroti anais laikais.
Jūs turbūt nežinoti kas yra demokratija.Smerket Lukosenka ,bet patys tą patį darote, su savo piliečiais susidorojate kurie turi kitą nuomonę.
Šličytės persekiojimas už viešas kalbas
Šličytės persekiojimas už viešas kalbas
@Algis – mėginimas gąsdinti visus turinčius kitokią nuomonę ir nevengiančius garsiai ją reikšti. Pasirodo, kai kas vėl smarkiai bijo „rietenų už parlamento ribų“.
apie kokia žodžio laisve kalbam? tv kanalai blokuojami,komentarai blokuojami,net "laisvoji"RSPUBLIKA komentatorius užblokuoja,valdžią ir lgbt galima tik girt,kitaip parašei -užblokuos,sveiki sugrįžę į CCCP.
negi vis dar neatsibodo beprasmiai ginčai?
@ir vėl apie tą patį kai sumoka ruskiai tai galima ir pasiginčyt ir riaušes sukelt,už pinigus viską galima ,net ir Tėvynę parduot.
@Asta Tai parsidavėlė! Ir kiek tau ruskiai moka?
Taigi!
Cancel kultūra yra efektyviausias būdas kovoti su politiniais varžovais. Ginče reikia erudicijos, charizmos, iškalbos, greitos reakcijos, takto. Kam tie vargai? Ir net jei tu nurungei varžovą, bus dalis klausytojų, kurie pergalę paskirs jam. O vat užčiaupti, nutildyti, neduoti tribūnos - garantuotas rezultatas. Visuomenės nesutarimai yra dovana mūsų priešams, taip. Bet diskusijos atsisakymas yra virtimas mūsų priešu.
Ne visas grožis yra gėris , ne visas skausmas yra blogis . . . Galbūt šiuo metu yra saugiau patylėti , nes kaip sakoma vienas kaimas , du žmogeliai , trys partijos ir vienas , tas , kuris viską žino . . . Galbūt pradėkime matyti tai kas gera , gražu , pozityvu . Tiesiog nedarykime kitam to , kas patiems nepatiktų .
@Galbūt , taigi gal būt nereikėjo signatarei už nieką kelti bylos?
Į viršų