Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Visu pirma pasakykit CErniauskai,kas jums apmoka tokius gynybos pinigus uz Stankunaite???O antra; tai kam Stankunaitei advokatas is viso reikalingas,jeigu kaip jus tegiat,kad stankunaite,,sventa karve,,jai niekas nepareiksta jokie net itarimai??
Nuplikusiam Stankūnaitės "gynėjui" derėtų užčiaupti srėbsnę,o ne klykti apie teisinę valstybę.Ar teisinėje valstybėje advokatu gali tapti kiekvienas kyšių nešiotojas,ponas Černiauskai? :))
kuo daugiau tokių išlėks iš Tėvynės,tuo daugiau parlėks tikrų piliečių.
netikiu as apie jokius grasinimus nei tam p,advokatui,nei tai stankunaitei,nei ta stankunaites uzdauzta buvusia akim.Manau kad tai tik noras vis kazkam ,,prikepti,, tu bylu kaip ir kad vis ant p.gerb,Venckienes kad kurpiama uz kiekviena zodi pasakyta (kurie deja nera niekuom nei grasinantys nei ka)Pamirso ponai ,,tarybinio sukirpimo)kad zmones turi teise isreiksti savo nuomone ir pasakyti net nesislepdami nuo nieko
O Jus Ponas Cerniauskai, po emimo kai antra karta atejot o Laima susiguzus kampe stovejo, o Jus NEGRASINOT PACIAI NERINGAI IR MERGAITEI??? Pats vykdykit teismo sprendimus ir sumoket buvusiai partneriai kas priklauso, nusisnekat ir nejauciat.
ponas advokate grasinimai turbut is pedofilu klano nes Venskienei tikrai to nereikia o klanas jau suriestas ir nebegali issitiest tai ir grasina kad mergaite patektu i jusu rankas nes Neringa tik gelbeja vaika o jus ja prazudyt norit nes pedofilai jau pradeda patirt pralaimejima juk teisybe turi triumfuot kaip jus manot ar jusu su pedofilais klano teisybe yra atsakykit
taip,ji jau kol buvo saugoma,pasidare1 abortair viena isvalyma.Ja dulkina turbut visi is eiles kas ja saugo....
VISA LIETUVA !!!
Va, čia ir yra atsakymas tiems, kas kelia klausimą apie Laimutės apsaugą... Vencko- kedo klanas turi būti sustabdytas pagaliau.
melagi tu prisimink viska juk tu vikska prisimeni kiek ir kam ir kam esi skolingas:)
L. Stankūnaitės gynėjas G. Černiauskas sulaukė grasinamo turinio žinučių