Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ų teismą Stankūnaitė neatvyks, nes dar nebaigtos plauti smegenėlės, todėl ir reikalauja nuotolinės apklausos. Buažs kas už ją atsakinės.
Deivyduk, ar jau niekas neaukoja Stankūnaitės fondan? Nebeturi pinigėlių? Tai žadi užsidirbti iš debiliškų eilių?
Apie mirtį..,tai mirties nelinkėk niekam.Visi išeisim... Čia niekas neužsiminė,arba pražiopsojau...- ar pagaliau kas siuntė pas mergaitę privačią ekspertų grupę,kad ištirtų,ar mergaitė girdoma psichotropiniais vaistais. Juk filmavo,kad be paliovos klykė ir pamačiusi motiną,o staiga ROŽINIS PASAULIS ir laiminga.Ar gali taip būti ?
Taip, Stankunaite, tu niekada nepabegsi nuo savo paties seselio,nuo savo gedingos praeities..bei nuo Deimantes poziurio i tave,ar visuomenes reakcijos.Prabegs 1,2m ir tu atsidursi Panevezio moteru kalejime, praeisi tenais minimum 8m-tuomet iseisi i laisve..kas toliau?bandysis integruotis i visuomene, zmones tave ignoruos.Nepatiks tokia kasdienybe, be apsaugos, maisto for free,jaukaus busto, dienpinigiu?Nieko, galesi emigruot..Taciau, be MERGAITES!Tokiu atveju jinai grys i jai jaukius namus pas Venckus, ir senelius..O liaudis taves nepersekios,tu busi jiems nulis sveiku..Galejo but viskas kitaip,Jai po tokio sadistisko nusikaltimo tu butum atsiprasius vaiko, prisipazinus viesai apie nusikaltimus ir teisesaugininkams butum atskleidus nusikaltimo detales..Bet to nebuvo.Dar 2m atgal, tu susiradai meiluzi Usa, muntiano padejeja vaiku teisiu klausimais.Kuris, labai jau "mylejo vaikucius" ir jis tau meterialiai pedejo, taciau ne "uz grazias akis".Buvai jauna, miegojai su visais ir visada, tad "nieko keisto" kad vaika izoliavai sav.darzelyje.Veliau ivyko, kas ivyko..2, galimai 4 zmogzudystes, tvarkingos seimos persekiojimas,vaiko traumavimas, tukstant.baudos.Niuri ateitis, Stanke, tau nusimato..Tuomet, gal nesisaugok "snaiperio", atsisakyk apsaugos..?
o ka jus savo vaiku niekada nesivedate pavalgyti i kavines, barus, restoranus?
greiciausiai pavydite, kad ta "sliundra" su vaiku pietu nuejo
Stankunaite skundziasi negalinti normaliai gyventi,bet ar ji isivaizduoja,kur ji buvo itraukusi vaika,taipogi per ja buvo nuzudytas D.Kedys.Dabar bandoma susidoroti su N.Venskiene,kuri visapusiskai saugojo mergaite,kad si nepapultu vel i pedofilu rankas.Stankunaitei gali gresti pavojus,bet tik is pedofilu puses,nes visiems kitiems zmonems ji neegzistuoja.Zmones pergyvena tik del mergaites.Kad pedofilijos byla norima numarinti,mums visiems-akivaizdu,matosi is prokuroro darbo teisme,nes jis is kaltintojo virsta Stankunaites advokatu.Kodel nebuvo pakviesta liudyti profesore-gydytoja Bloznelyte,kuri yra labai svarbi liudininke ir i kurios gyvybe jau buvo pasikesinta ne viena karta.Kas uzsake kitu liudininku sunaikinima,kas sunaikino telefonu isklotines (juk Furmanavicius turejo 11 telefonu),kam yra labai svarbu sunaikinti ir net pasodinti N.Vengkiene.Visa tai rodo,kad turime reikala su pavojinga,kerstinga ir galinga pedofilu organizacija.Tai Stankunaites noras issisukti nuo atsakomybes ir pabegti uzsienin yra taip pat akivaizdus.Todel,kazkieno brangiai apmokamas advokatas,kuria scenarijus,kaip kuo daugiau ispesti pinigu,biologinei motinai,kuri neturi profesijos,yra absoliuti ubage,neturi savo busto ir neturi supratimo,kaip tuos pinigus uzdirbti,isskyrus metoda pardavinejant savo vaika turtingiems dedems.Zmones kovos iki galo,kol bus isaiskinta tiesa,nepavyks sitos bylos numarinti.
ka jus turejote omeny,sakydamas "sterva"? Venckiene ar Skuciene?...man taip pat jos nepatinka,bet taip bjauriai vadindamas jus negerbiate saves.
Yra šalis, kur upės teka
linksmai tarp girių ūžiančių.
Kurioj sunku, kaip žmonės šneka
be giminiu ir pažinčių.

Čia Garliava svarbiausias miestas,
gimtinė “Klano Švogerių”.
Jei tu esi iš Petrašiūnų,
laikykis kuo toliau nuo jų!…

Ten violetiniai bomželiai,
apspitę tvora Garliavos.
Kasdien po bambali įkalę,
visus, kas ne su jais, aplos !

Ten Tata svaru žodi tarė,
dėl mums neaiškių priežasčių…
Seimūnai vizitus ten darė -
apginti “Klaną Švogerių”.

Ten tave blynais pavaišina,
jeigu užeisi i svečius.
Bet jie dykai nevalgydina-
turi pagarbint kedvenckus.

Sena Skuciene ir Venckiene
kasdiena rekia vis garsiau…
Salis ta -Lietuva vadinas!
Tik as seniai ten nebuvau…

Prisimenu..,kaip prie sovietu
Vieningai puolem griaut stabus.
Dar nezinojome,kad vietos
Tevynej greit ir mums nebus…

Po to vadai prie lovio puole
Pamirse pazadus kvailiams.
Kas tik priejo-plese,grobe-
Saviems dalino shvogeriams…

O Teviske! Toks mielas krastas!
Nors ir pabegome seniai…
Klanai tarpusavy ten pesas…
Jiems nepades jokie teismai…
Ar pats(i) supranti ka cia parasei,ar rasai tik tam,kad rasyt?Ar matei kaip ja persekiojo,ar matei kaip baugino?Eilinis Stankunaites pliurpalas norint pateisinti savo neatvykima i teisma.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų