Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Patylek gerai cia mano nuomone o ne tavo, tavo pasisakymu man jos nepakeisi slyktyne man ji yra ka as padarysiu ;) o jei zurnaliugas cia uzjauti tai tokia pat esi kaip ir jie ;)
Taip taip, labai reikia atsargiai!!! nes su snaiperiais nejuokas, jie buna dideli i r mazi, trikampiai ir apvalus, geltoni ir zali, yra net pilku snaiperiu!! ypac pavojingi gauruoti ir su 4 kojom ir dviem ragais snaiperiai: vienas duris, bet dvi skylutes!!
kis bent viena pirsta prie murzes belos tatjanovnos! FU, SMARVE, UZDAUZYTOM AKIM
kulkos gaila tai ..... ,ja geriau y panevezio moteru kolonija nors savaitei,tai ja ten taip pamyles kad visa savo likusy (jai po to ji panores gyventi) gyvenima prisimintu. ir snaiperio nereik.
"vargse " Stankunaite:jos motinystes jausma taip lengvai nustelbia kazkoks nerealus pavojus jai paciai.Mylinciai motinai, nebutu svarbus net ir tikras realus pavojus, jau nekalbant apie isgalvota.Juolab kad pati vaiksto su smogikais.
to tai va, cia tai tikrai!!!
palaikau nuomone, kad y aky (ruda) gauna tai cia faktas, ar apsauginei ne zmones o tai iskrypusiai keksei vistiek y kur:DDDD
nereikes snaiperio,paspringsi kokiam grovi su zole...Kaip kiti liudininkai.
kokie dar snaiperiai,kad pati su snaiperiais vaiksto,ir dar kartais matyt i aki gauna,nuo tu aosuginiu snaiperiu!!!
tai ko eini? tai ir mergytei būtų pavojus, jeigu taip būtų...
tu ne motina ir nemyli vaiko - nesvaik "pedikų žvaigždute"
tu ne motina ir nemyli vaiko - nesvaik "pedikų žvaigždute"
L. Stankūnaitė: baisu vykti į namus, kur tavęs tyko snaiperiai