Rašyti komentarą...
Konservatorių „pergalė“ — žymiai didesnės dujų kainos
Skambinti pavojaus varpais ir taškytis ieškiniais arbitražuose yra lengviau nei realiai pagerinti žmonių gyvenimą. Taip ir nesuprantu ar konservatoriai nenorėjo derėtis, ar nesugebėjo derėtis. Kiek pamenu, 2011 m. du kartus derybinė delegacija keliavo į Maskvą ir, neva, net pradėjo kalbėtis su „Gazpromu“ (nors buvo gandų, kad vieno iš energetikos viceministrų vizitas baigėsi „Gazprom“ pastato koridoriuose — jo net niekas į kabinetą neįsileido ir kava po ilgos kelionės nepavaišino), o 2012 m. premjero A. Kubiliaus susitikimas su „Gazprom“ val- dybos pirmininko pavaduotoju Aleksandru Medvedevu įvyko po to, kai mūsų spaudoje buvo paskelbta, jog Vyriausybė neatsako į „Gazprom“ raginimus susitikti. Nesugebėjimas susitarti dėl geresnės dujų kainos kiekvienam Lietuvos gyven- tojui kasmet kainavo virš 300 litų, tai yra 4 mlrd. litų, kuriuos Lietuva permokėjo už dujas 2009–2013 m.
Pripažinkime, kad Energetikos sektorius 15-osios Vyriau- sybės valdymo laikotarpiu tapo politinių deklaracijų įkaitu — siekiant Lietuvos energetinės nepriklausomybės dalis sprendimų buvo ekonomiškai nepagrįsti ir priimti skubotai arba siekiant trumpalaikės politinės naudos, todėl Lietuvos priklausomybė nuo vienintelio dujų tiekėjo tik stiprėjo, o dujų kainos augo. Importuojamos gamtinės dujos 2010– 2012 metais (įskaitant pirmąjį 2012 m. ketvirtį) Lietuvoje pabrango iki 50 proc. ir tapo antra didžiausia kaina, mokama už gamtines dujas ES, kai dujų kaina Europoje šiuo laikotarpiu kilo vos 26,88 proc., t.y. gamtinių dujų kainos kilimas Lietuvoje buvo beveik dvigubai didesnis nei Europoje. Pvz., 2011 m. Lietuvoje importuojamų gamtinių dujų kaina, lyginant su Vokietijos dujų importo kaina, buvo vidutiniškai 25 proc. didesnė. Šiuo metu Lietuvoje mokama gamtinių dujų kaina yra reikšmingai didesnė nei moka kitos ES valstybės narės, įskaitant Latviją ir Estiją.
Tai po Darbo partijos bylos, tikesime, kad prasides aferistu byla del Mazeikiu naftos kur nuostoliai skaiciuojami milijardais, LEO ir kiti nusikaltimai ju padaryti, kurie sunaikino Lietuvos pramone. Kiek isvogta pinigu, uzteks ir skolas Valstybes padengti. Jus taip nemanote? Skola nera maza, apie 50 milijardu Lt. Juk Prezidente dar tada sake, kad valdzia suaugusi su nusikalstamu pasauliu. Tikiuosi, kad Prezidente prades purtyti visus kas valde ir kuresi per 22m., o ypac savo numyletinius Konservatorius.
Darbo partijos tikslas vienas - pažeminti profesorių,kaip idėjinį dešiniųjų politinių jėgų vadą, demokratinių vertybių skelbėją.Tai eilinė darbo partijos vykdoma Kremliaus direktyva. jos tikslas supriešinti prieš rinkimus Lietuvos žmones, suaktyvinti politinę propagandą info prieminėse, susilpninti dešiniujų partijų politinį statusą visuomenėje., nes dabartinės sudėties seimas to įstatymo projekto nepriims. Ir tai bus medžiaga putino propagandistams drabstyti profesorių purvais, bus pagrindas menkinti profesoriaus kritinius pasisakymus putino režimo atžvilgiu.
Be to,tai testas patikrinti Lietuvos žmonių politinę savimonę prieš rinkimus, kad Kremliaus specialistai paruoštų darbo partijai rinkimų taktiką ir strategiją bei juodąsias technologijas rinkimams..
L.Graužinienės įregistruotame projekte konstatuojama, kad "Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas yra pirmasis 1990 metais kovo 11 dieną atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės vadovas".
Pritariu L. Graužinienės sprendimui, ką siūlo tai žino kad teisingai elgiasi
Jeigu siūlo L. Graužinienė, tai žino kad reikia
Kai žmogus nusipelno Lietuvai,tai kodėl nesuteikti tokio statuso.Teisingas žingsnis.
Graužinienės pozicija aiški,tvirta ir teisinga.
Ir šaunu, kad darbiečiai rūpinasi ne tik svarbiausiais žmonėms klausimais, kaip pensijų grąžinimas ar minimalaus atlyginimo kėlimas, bet ir ne niekina kitų nusipelniusių Lietuvai politikų
Seimo pirmininkė tik dar kartą įrodė,kad ji kompetetinga politikė ir kas svarbiausia turinti žmonių pasitikėjimą.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų