Rašyti komentarą...
Ką be alkoholinių gėrimų su antkainiu savo svečiams gali pasiūlyti Neringa prastu oru? Nėra nei baseino (jūros vanduo juk čia pat), nei vonios, nieko, kas motyvuoti išbūti kelias prasto oro dienas. Belieka eiti į kavines ir restoranus, kurių antkainiai taip nenuteikia gerai. Pernai teko būti visą savaitę prastu, šaltu, lietingu oru. Per tris dienas išvaikščiojom visus pėsčiųjų takus, ir aplankėm visus muziejus, ir daugiau nebuvo ką veikti. Ramybę sukuria ne tik inteligentiški turistai, bet ir tokią veiklą numatanti infrastruktūra.
nesamone tokie tie lietuvos kurortai su tokiomis kainos, ypac pajurys: saules kada yra kada ne, papusi ant lietaus, jura salta ir nesvari, kainos neatitinka realiju, parkavimas uz kiekvieno kampo mokamas, visai tai ivertinus tai galima gauti pigiau ir su svaria silta jura, saule kur nors vidurzemio juros salose, graikijoje, turkijoje, maltoje, sicilijoje
Visiems visiems visiems

Vengrijos įstatymų leidėjai gruodžio 17 dieną didele persvara nubalsavo už konstitucijos pataisą, uždrausiančią užsieniečiams pirkti Vengrijos žemės ūkio sklypus.
Tačiau
Lietuvos įstatymų leidėjams vengriškas pavyzdys yra nereikalingas.

Todėl mes patys
išsaugokim protėvių palikimą Lietuvą savo vaikams.
Burkimės ir organizuokim referendumą. Nes
Lietuvos žemių išpardavinėjimas užsieniečiams yra sukčių sumanytas Lietuvos naikinimas.

Lietuvos žemės referendumo savanorių grupė didėja, bet nėra pakankamai didelė pradėti parašų rinkimą. Labai trūksta žmonių, kurie galėtų padėti organizuotis ir platinti žinią.
Reikalinga suburti bent 3000 žmonių savanorių grupę daugiau nei 300000 parašų surinkimui.

****************************************************
Registracija:
tel. 8 698 02118
[email protected]
****************************************************

Šie metai yra lemtingi Lietuvai.
Aktyviai dalyvaukim v i s i.
S a v a n o r i ų paieškai liko 47 dienos.
Mažėja ne ramybės mėgėjų, o žmonių - ramybės mėgėjų, kurie sau gali leisti įpirkti poilsį Nidoje ar Juodkrantėje.
Birštonas yra nusmurgęs kaimas, Palanga - idiotų ir alkoholikų bruzdesynas, o Nidą okupavę bezdantys vokiečių pensininkai. Lieka tik Druskininkai.
@marmeladas Visiškai tiksliai uogienis apibrėžė kas lieka.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų